Wydarzenia branżowe | Targi, konferencje, seminaria  (2017-04-19)   PTPiREE

XII Konferencja "Oświetlenie dróg i miejsc publicznych" zorganizowana przez PTPiREE

W dniach 19-20 kwietnia 2017 r. w Hotelu Windsor w Jachrance, odbywa się dwunasta edycja konferencji „Oświetlenie dróg i miejsc publicznych  – sposoby zarządzania systemami oświetlenia” zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.

 


Celem spotkania jest poszerzenie wiedzy i wymiana doświadczeń firm elektroenergetycznych oraz przedstawicieli samorządów lokalnych w zakresie budowy i eksploatacji urządzeń oświetlenia drogowego oraz zaprezentowanie oferty firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Głównymi zagadnieniami poruszanymi podczas konferencji są aspekty prawne, ekonomiczne oraz techniczne zarządzania oświetleniem dróg i miejsc publicznych. Konferencji towarzyszy wystawa urządzeń oświetlenia drogowego, dzięki czemu uczestnicy spotkania mają sposobność zapoznania się z najnowszym sprzętem oświetleniowym oferowanym przez producentów.
 
W konferencji biorą udział przedstawiciele firm elektroenergetycznych, samorządów lokalnych, środowisk naukowych, ośrodków badawczo – rozwojowych oraz producentów urządzeń oświetleniowych. Organizatorzy liczą na to, że konferencja, wzorem lat ubiegłych, będzie okazją do rozmów i wymiany doświadczeń w zakresie oświetlenia pomiędzy uczestnikami oraz przyczyni się do owocnej, korzystnej dla wszystkich współpracy.
 
Współorganizatorem konferencji jest PGE Dystrybucja SA.
 
Źródło: PTPiREE
 

Komentarze:

Advertisement