Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2018-08-08)   Ogłoszenie płatne

Firma Jast Lighting kończy współpracę z Luxiona Poland i dziękuje Klientom


JACEK STANISŁAWEKPODZIĘKOWANIA

W związku z poinformowaniem mnie przez firmę Luxiona Poland SA o planowanym zakończeniu współpracy, za pośrednictwem portalu LIGHTING.PL, kieruję serdeczne podziękowania w stronę przyjaciół, klientów, współpracowników, kolegów, partnerów biznesowych, firm wykonawczych, architektów, projektantów, inwestorów, czyli do was moi drodzy, których dane mi było spotkać.

Serdeczne podziękowania za 15 lat współpracy ze mną jako przedstawicielem najpierw firmy AGA LIGHT, a potem LUXIONA Poland SA. Dziękuję za zaufanie udzielone mojej skromnej osobie, za wiele wsparcia, otwartość, za wspólne sukcesy i porażki, które hartowały mnie i Was przez te wszystkie lata.

Kieruję  w Waszą stronę słowa podziękowania i wdzięczności. Dziękuję za wszystko, to były dobre lata. Mam nadzieję, że będzie mi dane spotkać się z każdym z Was, aby osobiście podziękować za Waszą obecność podczas mojej współpracy z firmą LUXIONA Poland SA.
 
Dziękuję także koleżankom i kolegom z branży, z firm współpracujących i konkurujących. Czymże była by nasza praca bez tej, powodującej dreszczyk, obecności konkurencji krok przede mną albo krok za mną.

Życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego!

Jacek Stanisławek
JAST LIGHTING
Tel 664175310
e-mail: jastlight@wp.pl
Gdańsk 2018-08-08

 

Komentarze:

Advertisement