Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2019-07-19)   OSRAM

Prestiżowa nagroda German Innovation Award 2019 za rodzinę układów zasilających

Niemiecka Rada Wzornictwa doceniła wysiłki projektantów oraz inżynierów OSRAM i nagrodziła rodzinę układów zasilających LED OSRAM OPTOTRONIC w kategorii „Doskonałość w biznesie dla biznesu – rozwiązania oświetleniowe”.

 


Nagrodzona linia układów zasilających składa się z uniwersalnych, nowoczesnych układów, służących do zasilania modułów LED. W ofercie można znaleźć liniowe oraz kompaktowe modele stałoprądowe lub stałonapięciowe do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Ich wysoka innowacyjność idzie w parze z łatwością instalacji i programowania, dzięki temu idealnie sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających aplikacjach.
 
Kapituła konkursu German Innovation Award doceniła stopień zaawansowania stale rozwijanych i ulepszanych zasilaczy Optotronic. Do najnowszych innowacji należą:
  • układy z interfejsem Dexal do tworzenia inteligentnych sieci w budynkach,
  • zasilacze LED do oświetlenia Human Centric Light,
  • wersje przemysłowe z bardzo długą trwałością
  • ultracienkie modele DALI o wysokości zaledwie 11 mm przeznaczone do innowacyjnych wzorów opraw.
Oprogramowanie Tuner4Tronic do konfiguracji i programowania doskonale uzupełnia portfolio nowoczesnych układów zasilających LED oraz pozwala skrócić czas i obniżyć koszty produkcji, instalacji oraz konserwacji opraw.
 
Niemiecka Rada Wzornictwa każdego roku przyznaje German Innovation Awards – nagrody za innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi, które tworzą prawdziwą wartość dodaną dla użytkowników.
 
Źródło: Osram

Treści powiązane:Komentarze:


Advertisement