Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2019-10-04)   POL-LIGHTING

Seoul Semiconductor kolejnym członkiem ZPSO „Pol-lighting”

Z dniem 1  października 2019 r. firma Seoul Semiconductor, koreański producent diod LED do oświetlenia ogólnego i branży oświetlenia motoryzacyjnego, elementów podświetlenia LED w telewizorach, smartfonach, laptopach, tabletach itp.  oraz oświetlenia specjalnego  ultrafioletowego UV, został członkiem Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting”.
 

Seoul Semiconductor Co.,Ltd to jeden z pięciu największych producentów diod LED na świecie. Firma jest właścicielem ponad 14 tys. patentów i oferuje wachlarz unikalnych technologii. W 2017 roku firma zaprezentowała przełomową technologię Sunlike, która pozwoliła na stworzenie pierwszych diod LED emitujących światło o pełnym spektrum promieniowania widzialnego.
 
ZPSO „Pol-lighting” jest ogólnopolską organizacją producentów branży oświetleniowej,  zrzeszającą wiodących producentów źródeł światła i profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. Związek został utworzony w celu integracji środowiska na rzecz rozwoju i ochrony rynku oświetleniowego oraz reprezentowania interesów członków w realiach dynamicznie rozwijającej się gospodarki w strukturach Unii Europejskiej.
 
Źródło: Pol-lighting
 

Komentarze:

Advertisement