Nowe technologie  (2017-12-06)   PHILIPS LIGHTING

Stworzenie inteligentnego domu będzie łatwiejsze

Philips Lighting rozszerzył współpracę z firmą Amazon w celu stworzenia prostego sposobu na zaprojektowanie własnego inteligentnego domu sterowanego głosem. Do wyczerpania zapasów, klienci, którzy zakupią Echo Plus otrzymają białą żarówkę Philips Hue, która może być kontrolowana za pomocą poleceń głosowych i Alexy.

 

Dzięki integracji z Echo Plus, Philips Hue można włączać i wyłączać, przyciemniać i rozjaśniać przy użyciu poleceń głosowych. Echo Plus zawiera wbudowany inteligentny hub do łatwej konfiguracji i sterowania lampami Philips Hue oraz innymi urządzeniami obsługującymi technologię ZigBee, Wi-Fi i Bluetooth.
 
Echo Plus ułatwia łączenie się z kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi: wystarczy je podłączyć, skonfigurować przy użyciu aplikacji Amazon Alexa, wkręcić białą żarówkę Philips Hue do istniejącej oprawy oświetleniowej i powiedzieć: „Alexa, odkryj moje urządzenia”. Żarówka Philips Hue zostanie automatycznie wykryta i będzie gotowa do sterowania: wystarczy poprosić Alexę. Dzięki Echo Plus możesz sterować oświetleniem w całym domu przy pomocy poleceń głosowych. Wystarczy dodać kolejne żarówki i taśmy Philips Hue do konfiguracji początkowej.
 
Źródło: Philips Lighting

Komentarze: