Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie domowe | otoczenie domu  (2010-04-23)  

Wiosenne porządki oświetleniowe w ogrodzie


Długo oczekiwana w tym roku wiosna pozwala przeprowadzić porządki po zimie w otoczeniu naszego domu. To także dobra okazja by zadbać o właściwe oświetlenie ogrodu, tarasu czy werandy. Na wiosenne wieczory Philips przygotował nowości w ofercie zewnętrznych opraw oświetleniowych. Oprawy Ledino Outdoor to wyjątkowe połączenie eleganckiego wzornictwa z możliwościami technologicznymi diod LED. Z kolei wybierając oprawy Ecomoods uzyskujemy doskonały efekt oświetleniowy przy jednoczesnym dbaniu o środowisko.
  
Philips Ledino outdoor
Styl Ledino Outdoor to współczesna elegancja i minimalizm, które doskonale sprawdzają się przy dekorowaniu światłem ogrodu, werandy, ganka czy ścieżek wokół domu. Niewielkie i smukłe produkty dodają delikatnych, stylowych akcentów oświetleniu Twojego domu i jego otoczenia. Dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii diodowej PowerLED, seria Ledino zapewnia nie tylko nowoczesne, lecz także oszczędne i tanie w utrzymaniu oświetlenie. Rzucane przez nie ciepłe, białe światło przyciąga wzrok łagodnym dla oka blaskiem. Oprawy Ledino Outdoor wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość na warunki atmosferyczne - dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, jak np. stal nierdzewna.
 
W ofercie opraw Ledino Outdoor znajdują się m. in.:
 smukłe latarnie i słupki do ustawienia wzdłuż ścieżki lub wokół domu - w kolorze matowej szarości lub ciemnego aluminium,
 minimalistyczne kinkiety ogrodowe, kierujące w dół światło z pięciu diod PowerLED oraz delikatne światło z jednej diody w górę,
 latarnia ścienna wykonana ze stali nierdzewnej w oryginalnym falistym kształcie,
 oczka oraz oświetlenie punktowe, które oświetla dokładnie wybrane miejsce, nie oślepiając dzięki wbudowanemu rozpraszaczowi.
 
 
Philips Ecomoods outdoor
Oprawy Ecomoods Outdoor to nowoczesny, estetyczny styl pozwalający jednocześnie na oszczędzanie energii elektrycznej – nawet do 80%.
 
Niezależnie od tego czy masz ochotę na posiłek lub drinka w gronie przyjaciół i rodziny, zabawę z dziećmi, chwilę relaksu przy dobrej książce czy pracę w ogrodzie – dzięki oprawom Ecomoods Outdoor możesz spędzać czas na świeżym powietrzu nawet po zachodzie słońca. Produkty z rodziny Ecomoods podkreślą piękno Twojego ogrodu bądź tarasu, zapewniając doskonałą widoczność, poczucie bezpieczeństwa oraz tworząc przyjemną atmosferę relaksu.


 
 
Każdy moduł opraw Ecomoods wykonany jest z wysokiej jakości części i odpornych materiałów, jak aluminium czy stal nierdzewna. Wysoki wskaźnik w klasyfikacji IP, określającej odporność opraw na wilgotność i zanieczyszczenie powietrza (IP44) zapewnia sprawność niezależnie od warunków pogodowych. Oprawy Ecomoods Outdoor są wyposażone w czujnik ruchu, który automatycznie uruchamia lampę po wykryciu aktywności. Oprawy są przystosowane do montażu na ścianach, słupach lub kolumnach – do oświetlenia ogrodu, ścieżek, tarasu lub balkonu. W ofercie znajdują się kinkiety, ukośne lampy do oświetlania ścieżek lub miejsc spotkań oraz pojedyncze minimalistyczne kolumny oświetleniowe.


Źródło: Philips

 

Komentarze:


Advertisement