Nowe technologie  (2019-09-10)   AZZARDO

AZzardo pokazało rozwiązania smart home przygotowane we współpracy z firmą Tuya

Oświetlenie sterowane jednym kliknięciem smartfona, prostą komendą głosową, a może włączające się i wyłączające wg wcześniej ustalonego scenariusza? Podczas obchodów swojego 10-lecia poznańska firma Torino Holding, właściciel marki Azzardo, zaprezentowała rodzinę produktów, które mają wprowadzić takie rozwiązania do polskich domów.

  Stoimy tu razem, jako partnerzy, bo wierzymy, że przyszłość należy do inteligentnych rozwiązań, które generują nowe połączenia. Połączenia między przedmiotami, ale także ludźmi i firmami. Nasze produkty tworzą smart domy - sprawiają, że „wyczuwają” one nasz nastrój czy potrzebę i uruchamiają odpowiednie scenariusze działania. To nie fikcja - przyszłość zaczyna się dzisiaj! – deklarował Henry Sun, dyrektor firmy Tuya odpowiadający za obszar Unii Europejskiej, podczas prezentacji rozwiązań AZZARDO SMART.
 
Chińska platforma sztucznej inteligencji (AI) i internetu rzeczy (IoT), której wartość szacowana jest już na ponad 2 mld dolarów, wniosła do systemu nowoczesne i niezawodne oprogramowanie, kompatybilne z rozwiązaniami dostarczanymi przez Google czy Amazon Alexa.
 
Kluczowa była dla nas stabilność systemu. Tak, by działał nie tylko z już wprowadzonymi produktami, ale także nad tymi, nad którymi dopiero pracujemy – tłumaczył Mariusz Prymowicz, prezes poznańskiej firmy.
 
AZZARDO SMART to nie tylko rozwiązania sprzętowe o wysokiej jakości. Firma za cel postawiła sobie takie połączenie swoich żarówek, włączników czy gnizdek, by ich wykorzystanie było maksymalnie proste. Dedykowana aplikacja mobilna AZzardo Smart pozwala skonfigurować wszystkie urządzenia (także wyprodukowane przez innych dostawców) bez zaawansowanej wiedzy technicznej, a mnogość dostępnych w niej scenariuszy sprawia, że możemy dopasować oświetlenie do naszych potrzeb i… zapomnieć o potrzebie dalszego przestawiania czy konfigurowania urządzeń.
 
AZzardo rozpoznawalność na polskim i europejskim rynku zyskało dzięki swoim kolekcjom lamp dekoracyjnych. Z czasem firma poszerzyła swój asortyment o lampy techniczne i źródła światła.
 
Wejście na rynek rozwiązań typu smart otwiera możliwość jeszcze bardziej ekspansywnego i dynamicznego rozwoju na rynku – podkreślił Mariusz Prymowicz.

Źródło: Torino Holding

Treści powiązane:Komentarze:

Advertisement