Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2019-03-07)   CORA LIGHTING FACTORY

Cora Lighting Factory z dwukrotnym wyróżnieniem na Targach ŚWIATŁO 2019

W trakcie zbliżających się Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2019, które odbędą się w Warszawie, w dniach 13-15 marca, firma Cora Lighting Factory będzie świętować podwójny sukces polegający na zdobyciu wysokich wyróżnień w dwóch targowych konkursach.

 


W Konkursie na Najlepszy wyrób Targów ŚWIATŁO 2019, w kategorii Oświetlenie techniczne i powierzchni komercyjnych, firma Cora Lighting Factory została wyróżniona I nagrodą za oprawę oświetleniową LIDER 86 P1. Celem konkursu jest propagowanie najlepszych rozwiązań pod względem technicznym, wzorniczym, użytkowym i innowacyjnym prezentowanych na Targach ŚWIATŁO.

 
    
Oprawa LIDAR 86 P1
Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wiedzę firma stworzyła oprawę oświetleniową stanowiącą produkt inny niż dotychczasowe rozwiązania dostępne na rynku oświetleniowym. Oprawa charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością oświetleniową, jest połączeniem nowoczesnego designu, niskiego poboru mocy i bardzo dużej ilości światła pozyskanego ze źródła światła. Została w całości wykonana w fabryce firmy Cora Lighting Factory.
 
Na tegorocznych Targach ŚWIATŁO Cora Lighting Factory zdobyła także drugie wyróżnienie. W Konkursie na Najlepszą inwestycję oświetleniową 2018 roku, w kategorii Oświetlenie wewnętrzne obiektów publicznych, centrów i budynków handlowych oraz obiektów usługowych i hotelowych, firma Cora Lighting Factory otrzymała pierwszą nagrodę za oświetlenie salonu łazienek Bellamica w Piekarach Śląskich.

Cora Lighting Factory od wielu lat współpracuje z projektantami i wykonawcami inwestycji, a każda z nich stanowi swoiste wyzwanie, każda jest inna i stawia odmienne wymagania. Podejmując się tworzenia systemu oświetleniowego dla salonu Bellamica, firma wiedziała, że będzie to wyjątkowe miejsce. W uzasadnieniu przyznania wyróżnienia napisano – „Zastosowane oprawy oświetleniowe, ich rozsył, różna barwa źródeł  jak i rozmieszczenie cechuje duży profesjonalizm oraz wyczucie tematu. Komisja stwierdza, że osiągnięto rezultat oświetleniowy, który budzi największe uznanie, kreuje wewnętrzną przestrzeń i uwypukla detale prezentowanej ekspozycji handlowej.
 
Źródło: Cora Lighting Factory
 

Komentarze: