Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2019-04-04)   SIGNIFY

Innowacyjne podejście Signify do oświetlenia owocuje nagrodami

Podczas tegorocznej edycji iF Design Awards w Hamburgu firma Signify otrzymał aż 11 wyróżnień. Nagrody te stanowią potwierdzenie bezkonkurencyjnych osiągnięć firmy z przełomu 2018 i 2019 roku.
 
67 jurorów z 20 krajów oceniło aż 6400 zgłoszeń konkursowych pochodzących z 50 różnych krajów. W wyniku obrad, firma zdobyła jedną nagrodę w kategorii iF Communications Design oraz aż 10 w kategorii iF Product Design.
 
Wygrane te są wyrazem uznania dla silnych stron projektów oraz zaangażowania firmy, jako wiodącego innowatora i lidera w dziedzinie inteligentnego oświetlenia w ramach Internetu Rzeczy.
 
Firma nieustannie inwestuje w projektowanie oraz badania i rozwój. Oba te obszary są kluczowe dla jej działalności. W ciągu ostatnich pięciu lat, firma odświeżyła swoje portfolio, stając się liderem zmian konwencjonalnego oświetlenia na jego energooszczędną alternatywę w postaci technologii LED, oświetlenia inteligentnego oraz związanych z nimi produktów, systemów i usług.
 
Sukcesu tej transformacji dowodzą liczne nagrody przyznawane produktom tak różnym, jak bezprzewodowe inteligentne oświetlenie biurowe czy nowa aplikacja Philips Hue, która korzysta z informacji zwrotnej od użytkowników, aby pomóc im stworzyć wyjątkowy nastrój lub oświetlić dom w inteligentny sposób.
 
Wygrywanie nagród nie jest tylko efektem inwestowania w badania i rozwój czy projektowanie. Istotniejsze jest tutaj nasze podejście – powiedziała Olivia Qiu, Chief Innovation Officer w Signify. – Nasze zespoły badawcze i projektowe pracują razem, aby odpowiedzieć na potrzeby użytkowników. Projektowanie, przykładowo, nie jest dla nas czymś, co robi się na koniec, żeby uczynić produkt atrakcyjniejszym. Przeciwnie, od samego początku jest nieodłączną częścią każdej naszej decyzji, aby uwzględnić potrzeby konsumentów – dodała.
 
 
Lista nagród w kategorii iF Communications Design

Aplikacja Philips Hue 3.0
Dzięki ulepszeniom w zakresie funkcjonalności i nowym możliwościom, ta wersja aplikacji wprowadza świat inteligentnego oświetlenia na masowy rynek konsumencki.
 


Lista nagród w kategorii iF Product Design
 
Philips Hue Adore
Zaprojektowane, aby radzić sobie z wysoką wilgotnością charakterystyczną dla łazienek, oświetlenie lustra Philips Hue Adore tworzy idealne warunki oświetleniowe, aby odbicie pozbawione było niepożądanych cieni.
 

 
Philips Hue Liane
Philips Hue Liane to zarówno barwne jak i białe oświetlenie ścienne, którego działanie oparte jest o światło pośrednie i jego wpływ na nasze samopoczucie.
 
Philips Hue Lightstrip Outdoor
Dzięki niewielkim rozmiarom i dużej funkcjonalności, taśma świetlna Philips Hue Lightstrip Outdoor zapewnia oświetlenie zewnętrzne wszędzie tam, gdzie tradycyjne rozwiązania zawodzą.
 

 
Philips Hue Play
Wszechstronna i kompaktowa podłużna lampa Philips Hue Play zapewniaja pełną immersję podczas oglądania telewizji.
 

 
Philips High Lumen Master LEDspot
Philips High Lumen Master LEDspot to długowieczne, energooszczędne źródła światła, które są kompatybilne z większością instalacji halogenowych, przez co minimalizowane są koszty użytkowania i konserwacji.
 
Philips MasterConnect LEDtube
Lampa Philips MasterConnect LEDtube wyposażona jest w technologię sieci bezprzewodowej 2,4 GHz, która umożliwia proste przejście na zintegrowany system oświetleniowy.
 

 
Philips Ledalite EyeLine
Cienkie, modułowe panele Philips Ledalite EyeLine oferują gamę kombinacji światła bezpośredniego i pośredniego, co pozwala dopasować je do każdego wnętrza.
 
Philips SmartBright Road
Kompaktowy i smukły, Philips SmartBright Road IP65 to oprawa uliczna nowej generacji zaprojektowana tak, aby w pełni zoptymalizować strumień świetlny.
 
Philips TownTune
Ta linia opraw miejskich oferuje szereg akcesoriów modułowych, dzięki którym konsument staje się także projektantem.
 

Philips GreenPerform Highbay Elite / Philips CoreLine Highbay
Philips GreenPerform Highbay Elite / Philips Coreline nowej generacji to lekkie oprawy, która korzystają z kompaktowego zasilacza i okrągłej płyty LED zapewniając lepszą kontrolę termiczną.


Źródło: Signify

Komentarze:


Advertisement