Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2017-09-28)   LUG

LUG kolejny raz Lubuskim Liderem Biznesu 2017

Podczas IX Gali Lubuskiego Lidera Biznesu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Zachodnią Izbę Przemysłowo - Handlową we współpracy z partnerem strategicznym “Gazetą Lubuską”. Zaszczytne I miejsce w kategorii dużych przedsiębiorstw przypadło zielonogórskiemu LUG Light Factory. Podczas uroczystej Gali, nagrodę odebrał Ryszard Wtorkowski, prezes LUG. Wcześniej Grupa Kapitałowa LUG S.A. otrzymała tą nagrodę w 2015 r.

 


Jak co roku wybór był bardzo trudny, w konkursie wystartowało aż 71 przedsiębiorstw z całego województwa. Ostatecznie wybrano spośród 69, gdyż jedna z firm nie przeszła wstępnej weryfikacji, druga natomiast zrezygnowała z udziału po ogłoszeniu wstępnych wyników.
 
W kategorii mikroprzedsiębiorstw najlepszych wybierano spośród 18 kandydatów, spośród małych firm w konkursie startowało 21. W kategorii średnich przedsiębiorstw - 18, wśród największych o tytuł lidera walczyło 12 firm.

Wszyscy uczestnicy byli oceniani według tożsamych kryteriów, począwszy od wypłacalności, po rzetelność, rozwojowość oraz podejście do pracownika.
 
- Sukces to przede wszystkim praca, w naszym przypadku to już 28 lat na polskim rynku. Teraz wchodzimy na inne kraje, budujemy fabrykę w Argentynie – wylicza Ryszard Wtorkowski, prezes LUG Light Factory, zwycięzca w kategorii duże przedsiębiorstwa. – Sukces to przede wszystkim fajny zespół fajnych ludzi. Taka nagroda jest zawsze dużym zaskoczeniem, konkurencja była naprawdę silna.
 
Źródło: LUG
 

Treści powiązane:Komentarze:

Advertisement