Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2018-01-15)   LUG

Oświetlenie budynku firmy Comarch w Łodzi Najlepszą Inwestycją Oświetleniową 2017 r.

Komisja Konkursu na „Najlepiej oświetloną gminę i miasto 2017 roku” i „Najlepszą inwestycję oświetleniową 2017 roku” organizowanego przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego, za najlepszą inwestycję oświetleniową 2017 roku uznała oświetlenie budynku firmy COMARCH w Łodzi zrealizowane pezez firmę LUG Light Factory Sp. z o. o.

  Komisja podkreśliła bardzo staranny dobór opraw oświetleniowych zarówno do oświetlenia pomieszczeń biurowych jak i powierzchni wspólnych budynku, takich jak korytarze, aneksy kuchenne i toalety. Dzięki zastosowaniu w oprawach specjalnych kloszy, w pomieszczeniach biurowych i konferencyjnych, uzyskano wysokie poziomy oświetlenia, doskonałą równomierność oraz brak efektu olśnienia. Zastosowane oświetlenie idealnie harmonizuje z przyjętą koncepcją architektoniczną, równocześnie zapewniając pełną funkcjonalność pomieszczeń tego 9-cio kondygnacyjnego obiektu biurowego.
 
I nagrodę w tym konkursie za oświetlenie Nowych Bulwarów w Szczecinie przyznano również firmie LUG . Oświetlenie terenu Nowych Bulwarów zostało wykonane jako kontynuacja już istniejącej inwestycji. Firma LUG Light Factory, została wybrana jako wyłączny dostawca opraw oświetleniowych dla tego projektu. Koncepcja oświetleniowa dotyczyła zachowania spójności z zamontowanymi wcześniej oprawami, uwzględniając zarówno kształt opraw jak i słupów oświetleniowych, oraz spełnienia wszelkich założeń zawartych w normach dotyczących oświetlenia obiektów tego typu. Zaproponowana przez LUG koncepcja oświetleniowa spełniła nie tylko oczekiwania architekta, ale również wszelkie wymagania techniczno-jakościowe. A co najważniejsze pozwoliła utrzymać wyjątkowy charakter tego miejsca.

  Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 31 stycznia 2018 r. podczas Targów Światło.
 
Źródło: LUG
 

Komentarze: