Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2020-11-25)   HELVAR

Rozwiązanie Helvar ActiveAhead z tytułem Produkt Streowania Roku na 2020 Lux Awards

Inteligentne, bezprzewodowe rozwiązanie oświetleniowe ActiveAhead® Generation 2 firmy Helvar zdobyło tytuł Produkt Sterowania Roku (Controls Product of the Year) na gali 2020 Lux Awards, która w tym roku odbyła się w formule wirtualnej.

 
 
To bardzo ekscytujące, że na gali Lux Awards nasze rozwiązanie ActiveAhead® zdobyło nagrodę Controls Product of the Year. Kapituła Lux Awards nagradza kreatywność, zrównoważony rozwój i wyjątkowe sposoby ulepszania oświetlania przestrzeni – powiedział Tarja Jokiniemi, Kierownik Marketingu ds. Rozwiązań i Usług w firmie Helvar – Cieszymy się, że otrzymaliśmy to wyróżnienie od jury składającego się z ekspertów oświetleniowych, projektantów i użytkowników końcowych.


Helvar ActiveAhead® to prawdziwie inteligentne i skalowalne bezprzewodowe rozwiązanie oświetleniowe. Jego unikalne możliwości samouczenia zapewniają najwyższą wydajność, zarówno podczas konfiguracji, jak i działania. ActiveAhead® będzie stale uczyć się i generować spostrzeżenia, maksymalizując pozytywny wpływ na dobre samopoczucie i optymalizując stale ewoluujące inteligentne budynki. Jest to idealne rozwiązanie do biur, magazynów, klatek schodowych, garaży oraz przy projektach renowacji, gdzie instalacja okablowania byłaby czasochłonna lub kosztowna.

 
Jesteśmy bardzo dumni z tego, że ActiveAhead® wygrał Controls Product of the Year. To fantastyczne wyróżnienie – przyznał Adel Hattab, CEO Helvar – To bardzo przyjemne, że nasza innowacja w dziedzinie sztucznej inteligencji została tak powszechnie uznana na całym świecie. Zdobycie nagrody Lux Awards dodatkowo docenia naszą platformę bezprzewodową, której celem jest uczynienie inteligentnych budynków jeszcze bardziej inteligentnymi, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu użytkownikom dobrego samopoczucia. Niedawno zostaliśmy również wyróżnieni przez Frost & Sullivan w kategorii Firma Roku i zdobyliśmy BETA Awards, a wszystko to za nasze rozwiązanie ActiveAhead®. Zdobycie tych nagród jest świadectwem ciężkiej pracy naszego zespołu, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.
 
Matti Vesterinen, Dyrektor ds. Oświetlenia Bezprzewodowego w Helvar, dodał – Zdobycie kolejnej nagrody za nasze rozwiązanie ActiveAhead® to zaszczytne osiągnięcie. Dla Helvar potrzeby Klientów zawsze były najważniejsze, a to napędzało naszą innowację, aby wprowadzić rozwiązanie takie jak ActiveAhead®, aby uwolnić pełny potencjał przyszłościowego inteligentnego oświetlenia. Cieszymy się również, że współpracuje z nami wielu wiodących producentów opraw. Oprawy obsługujące ActiveAhead® zapewniają większy komfort i oszczędność energii, a to rozwiązanie wyposażone w sztuczną inteligencję można łatwo zintegrować z prawie każdą oprawą.


Źródło: Helvar

Komentarze: