Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2017-02-27)   TM TECHNOLOGIE

Trzykrotne wyróżnienie dla TM Technologie

W ostatnim czasie firma TM Technologie aż trzykrotnie zdobyła znaczące wyróżnienia. Pod koniec ubiegłego roku był to Dobry Wzór 2016, a na początku bieżącego Diament Forbesa 2017 i Gazela Biznesu 2016.

W październiku 2016 r. nagrodą Dobry Wzór 2016 w sferze Nowe Technologie wyróżniony został system oświetlenia awaryjnego DATA 2 zaprojektowany przez Dział Projektowania i Rozwoju firmy TM Technologie. W uzasadnieniu jury zwróciło uwagę na doskonale dopasowanie systemu DATA 2 do obsługi dużych budynków użyteczności publicznej. Wysoki poziom zabezpieczenia dostępu i ochrona przed awarią budują poczucie bezpieczeństwa i wiarygodność rozwiązania.
 
W lutym 2017 r. firma TM Technologie Sp. z o.o. znalazła się po raz kolejny w gronie przedsiębiorstw z wyróżnionych Diamentami Forbsa 2017, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Zaszczytny tytuł Diament Forbesa 2017 to prestiżowe wyróżnienie dla polskich przedsiębiorstw. W tym roku w Małopolsce przyznano je 173 firmom. 
Firma TM Technologie Sp. z o.o. znalazła się na wysokim 13 miejscu, w kategorii firm, które osiągnęły przychody na poziomie 5-50 mln zł. Ranking przygotowany jest przez redakcję magazynu Forbes na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości przedsiębiorstw. Jako kluczowe kryteria pod uwagę brane są m.in. wyniki finansowe firmy, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.
 
Również w lutym 2017 r. dziennik Puls Biznesu ponownie wyróżnił firmę TM Technologie i umieścił ją w honorowym gronie Gazel Biznesu 2016. Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Autorem Rankingu Gazele Biznesu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która - jako największa polska wywiadownia gospodarcza - dysponuje bogatą i stale aktualizowaną bazą informacji o polskich firmach, będącą podstawą do przygotowania rankingu. Opracowując ranking, Coface corocznie dokonuje analizy statystycznej i jakościowej tysięcy polskich przedsiębiorstw. Wszystko po to, aby w zestawieniu znalazły się firmy nie tylko spełniające wysokie wymagania rankingu, ale jednocześnie wiarygodne.
 
Źródło: TM Technologie
 

Treści powiązane:Komentarze: