Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2018-04-02)  

Zapraszamy do głosowania w 57. Edycji plebiscytu StandOUT. Light+Building 2018

Tradycyjnie już po największych targach w Europie portal Exspace.pl organizuje StandOUT. – plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

 
Portal LIGHTING.PL objął patronat medialny nad plebiscytem StandOUT. Light+Building 2018.
 
 


57. edycja StandOUT. Light+Building 2018 prezentuje stoiska wybranych polskich wystawców Light+Building 2018, wiodących światowych targów oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki budynków, które odbyły się w dniach 18-23 marca 2018 roku we Frankfurcie nad Menem. Wśród 2 714 wystawców z 55 krajów wystawiało się 89 firm z Polski.

Do StandOUT. Light+Building 2018 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl nominowali 63 polskie firmy, które mają szansę na zdobycie prestiżowych wyróżnień. Laureaci StandOUT. to faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy nominowani przez Kapitułę Plebiscytu.
 
Na portalu Exspace.pl zmieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej nominowanych wystawców targów Light+Building 2018. W wyznaczonym czasie (27 marca – 11 kwietnia 2018 roku) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5] gdzie [5] to najwyższa ocena. Laureatów poznamy dnia 12 kwietnia br. Partnerem 57. Edycji StandOUT. jest Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

 
Zapraszamy do głosowania na stronie
http://exspace.pl/contests/show/163

 
Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Fakt, że plebiscyt, realizowany przez portal Exspace.pl od roku 2012, odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych pięćdziesięciu sześciu edycjach StandOUT. oddano ponad 128 000 głosów.

Komentarze: