Wydarzenia branżowe | Targi, konferencje, seminaria  (2018-12-04)  

Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej rozpoczęte

Jako Patron Medialny zapraszamy na Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej rozpoczynające się dzisiaj w Expo Silesia w Sosnowcu.
 
 


Czas trwania i godziny otwarcia targów:
  • 4 grudnia 2018 - wtorek - 9:00 - 16:00
  • 5 grudnia 2018 - środa - 9:00 - 15:00

Główny Patronat Merytoryczny nad wydarzeniem objął Polski Komitet Oświetleniowy SEP. Cykl konferencji i prezentacji firmowych rozpocznie wykład pt.: „TECHNIKA ŚWIETLNA I ROLA POLSKIEGO KOMITETU OŚWIETLENIOWEGO”, który poprowadzi dr hab. inż. Piotr Pracki, Przewodniczący Polskiego Komitetu Oświetleniowego SEP, Politechnika Warszawska – Zakład Techniki Świetlnej.

Wydarzenie zapowiada się bardzo interesująco. Obok ciekawej ekspozycji targowej, w której udział wezmą uznane firmy z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, Wystawcy i Zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnie przygotowanych konferencjach, prezentacjach i szkoleniu.
 

 
Podczas targów odbędą się:
 
4 i 5 grudnia 2018:
 
Konferencja pt.: "JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DLA WYROBÓW ELEKTROTECHNICZNYCH I SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO", Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o., Expo Silesia Sp. z o.o.
REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ
 
4 grudnia 2018:
 
Konferencja pt.: "JAKOŚĆ OŚWIETLENIA", Organizatorzy: Zarząd Główny SEP, Biuro Badawcze ds. Jakości SEP, Expo Silesia Sp. z o.o.
REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ
 
4 grudnia 2018:
 
Prezentacja pt.: „ANALIZA ASPEKTÓW TERMICZNYCH ORAZ NIEZAWODNOŚCIOWYCH NA PRZYKŁADZIE OPRAW ZE ŹRÓDŁAMI LED DO OŚWIETLENIA MIEJSCA PRACY”, Organizator: firma Teknosystem Sp. z o.o.
 
5 grudnia 2018:
 
Przekrojowe szkolenie z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego w przemyśle na bazie obowiązujących przepisów prawa oraz praktycznych przykładów ze wskazaniem na rozwiązania techniczne, Organizator: GRUPA WOLFF
 
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM TARGÓW
 

 
Wstęp na targi będzie bezpłatny, dlatego już dziś zachęcamy do zaplanowania w grudniu wyjazdu do Sosnowca.
 
POBIERZ ZAPROSZENIE
 

 
Podczas Targów LUMENexpo odbędzie SALON ELEKTROTECHNIKI PRZEMYSŁOWEJ, którego celem będzie prezentacja sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.
 

Komentarze:

Advertisement