Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2018-09-07)   BEGHELLI

Beghelli debiutuje na targach ENERGETAB 2018 z nowym systemem LED

Włoski producent profesjonalnego oświetlenia po raz pierwszy pojawi się na międzynarodowych targach branży energetycznej w Polsce. Podczas ENERGETAB 2018 Beghelli przedstawi najnowsze rozwiązanie dla sektora przemysłowego i nieruchomości. System RX LED pozwala sprawnie i efektywnie zarządzać oświetleniem, a także zmniejszyć rachunki za energię o ok. 70% w skali roku.
 
Wśród tegorocznych wystawców w Bielsku-Białej nie zabraknie Grupy Beghelli. Eksperci firmy przedstawią korzyści związane z zastosowaniem opraw w nowej technologii LED, która została opracowana w centrum badawczo-rozwojowym w Monteveglio. System RX jest dedykowany przede wszystkim dużym obiektom wymagającym niezawodnego i efektywnego oświetlenia, jak hale przemysłowe i magazynowe czy budynki użyteczności publicznej (w tym biurowce, szpitale, szkoły i inne obiekty oświatowe). Inteligentny system wykorzystuje technologię bezprzewodowej komunikacji pomiędzy wszystkimi oprawami i Autodimm – automatyczną adaptację światła. Pierwsza z nich umożliwia m.in. zdalne sterowanie całym systemem wraz z całodobowym monitoringiem pracy poszczególnych elementów i ilości zużytej energii. Druga pozwala precyzyjnie dopasować sztuczne światło do aktualnych warunków, a tym samym zapewnić komfortowe warunki do pracy. Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych diod LED System RX ułatwia optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem budynku. Według producenta oszczędności wynikające ze zmiany sposobu oświetlenia mogą w skali roku sięgnąć 70%, co w średnim czasie trzech lat przekłada się na zwrot kosztów samej inwestycji.
 
Standardowe oprawy świetlówkowe zużywają dużo energii, wymagają częstych przeglądów i wymian źródeł światła. Z jednej strony, generuje to niepotrzebne koszty, a z drugiej zupełnie nie przekłada się na funkcjonalność oświetlenia. Z myślą o zmianie standardu w branży opracowaliśmy nowy system, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku dużych odbiorców energii jak zakłady przemysłowe czy wielkopowierzchniowe biurowce. Mając na uwadze zarówno oczekiwania, jak i potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy atrakcyjny system finansowania działający w oparciu o oszczędności, które gwarantujemy po modernizacji instalacji. Wysokość miesięcznych rat za oprawy w leasingu pokrywa się z uzyskanych dzięki Systemowi RX oszczędności. Każda z opraw jest wyposażona w licznik energii oraz nadajnik radiowy, dzięki czemu możemy na bieżąco je kontrolować. Oferujemy więc Klientom pisemną gwarancję, że oszczędności przez cały czas eksploatacji utrzymają się na poziomie tych wyliczonych w audycie przed modernizacją. W przypadku mniejszych oszczędności zwracamy różnicę – informuje Piotr Świtalski, dyrektor generalny Beghelli w Polsce.
 

Beghelli jest jednym z kilkudziesięciu wystawców, którzy zaprezentują swoje innowacyjne rozwiązania na najważniejszych dla branży energetycznej w Polsce targach. ENERGETAB od ponad 30 lat stanowi prestiżowe centrum wymiany myśli, technologii i doświadczeń najważniejszych graczy w branży.
 
 
Grupa Beghelli istnieje od 1982 roku i jest europejskim liderem w produkcji profesjonalnego oświetlenia LED. Marka posiada w ofercie m.in. oświetlenie podstawowe, awaryjne, systemy bezpieczeństwa dla przemysłu i odbiorców indywidualnych oraz urządzenia elektroniczne przeznaczone na użytek domowy. Produkty Beghelli powstają w 8 nowoczesnych zakładach na całym świecie i są dziś dostępne w ponad 60 krajach. Oddział firmy z siedzibą główną w Rybniku stał się oficjalnym przedstawicielem marki w Polsce w 2006 roku.

Źródło: Beghelli

Komentarze: