Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2019-03-31)   LightingEurope

Lionel Brunet nowym Przewodniczącym LightingEurope

Nowym Prezesem Zarządu LightingEurope, organizacji zrzeszającej europejskich producentów sprzętu oświetleniowego, został Lionel Brunet. Jego kadencja na tym stanowisku będzie trwała 2 lata. Zgromadzenia ogólne LightingEurope wybrało też nowy Zarząd stowarzyszenia.

Od 2013 r. Lionel Brunet jest dyrektorem generalnym francuskiego stowarzyszenia oświetleniowego, a wcześniej przez długi czas jego międzynarodowa kariera była związana z przemysłem chemicznym i mechanicznym oraz różnymi międzynarodowymi stowarzyszeniami handlowymi. – Jestem zaszczycony wyborem na funkcję Prezesa i oczekuję współpracy z zarządem dla realizacji naszej strategicznej wizji i priorytetów na rzecz wszystkich członków LightingEurope – powiedział Lionel Brunet.
 
Zgromadzenie Ogólne LightingEurope przyjęło również nowe priorytety działania na lata 2019-2020, które zapewnią organizacji podążanie w kierunkach zgodnych z mapę drogową dla branży oświetleniowej do 2025 r. Stowarzyszenie LightingEurope jest zaangażowane w promowanie skutecznych praktyk oświetleniowych z korzyścią dla globalnego środowiska, komfortu ludzkiego oraz zdrowia i bezpieczeństwa konsumentów. W tym celu działa na rzecz tworzenia i egzekwowania odpowiednich przepisów oraz kształtowania prawodawstwa UE związanego z zagadnieniami oświetlenia.LightingEurope to stowarzyszenie branżowe europejskiego przemysłu oświetleniowego reprezentujące ponad 1000 firm, które łącznie zatrudniają w Europie ponad 100 tys. pracowników.
 
Źródło: LightingEurope

Komentarze:

Advertisement