Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2021-06-02)   SLV

Spotline zmienia nazwę na SLV Poland i cyfryzuje obsługę klienta w internecie

Od 1 czerwca br. polska firma Spotline Sp. z o.o. zmieniła  nazwę na SLV Poland. W ten sposób niemiecki producent oświetlenia kontynuuje swoją internacjonalizację, jednocześnie podnosząc postrzeganie marki SLV w Polsce na nowy poziom. W ramach strategii cyfryzacji SLV uruchomił również nową stronę internetową w języku polskim, dostępna pod adresem www.slv.com.
 
SLV przejął Spotline na początku marca w ramach ekspansji w tej części Europy. Firma z Ożarowa Mazowieckiego była wcześniej partnerem SLV przez ponad 20 lat. Przejęcie umożliwiło SLV, który jest międzynarodowym specjalistą na rynku oświetlenia, bardziej bezpośrednią współpracę z polskimi klientami.
 
SLV jest wiodącą firmą w zakresie produktów oświetleniowych do mieszkań i obiektów handlowych, zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1979 roku, a główna siedziba firmy mieści się w Niemczech. SLV od lat należy do najszybciej rozwijających się i odnoszących największe sukcesy dostawców produktów i rozwiązań oświetleniowych w Europie. Firma jest częścią SLV Lighting Group, składającej się z 6 marek, które prowadzą spółki zależne i stowarzyszone w Niemczech, Francji, Włoszech, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Czechach, Słowenii, Norwegii, Portugalii, Danii, Chinach, Wielkiej Brytanii i Rosji.

 


Źródło: SLV Poland

Treści powiązane:Komentarze: