Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2020-12-30)   EFL POLARIS

Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego w EFL Polaris

Przemysław Bienias  objął stanowisko Dyrektora Generalnego EFL Polaris Sp. z o.o., polskiego producenta nowoczesnych i energooszczędnych opraw LED i dostawcy rozwiązań oświetleniowych. Nowy CEO jest odpowiedzialny za całościowe zarządzanie i rozwój firmy na rodzimym rynku. Wcześniej P. Bienias związany był m.in. z firmą Luxiona, a także Pozbruk i ThyssenKrupp.

 
 

 
Cieszę się z zaufania, jakim obdarzył mnie Zarząd i właściciele EFL Polaris i wierzę, że wspólnie z marką będziemy się rozwijać i wzmacniać pozycję firmy na rodzimym rynku oraz rynkach zagranicznych. Mam nadzieję, że dzięki mojemu doświadczeniu zarówno w obszarze sprzedaży, zakupów, zarządzania, jak i bezpośrednio w sektorze oświetleniowym, wspólnie z zespołem uda nam nawiązać nowe współprace i zaoferować klientom nasze najlepsze rozwiązania – podkreśla Przemysław Bienias, CEO EFL Polaris.

 
Przed dołączeniem do EFL Polaris, w latach 2017-2020, Przemysław Bienias pełnił funkcję Dyrektora ds. inwestycji, a następnie Dyrektora ds. handlowych w firmie Pozbruk. Wcześniej blisko 2 lata zajmował stanowisko Dyrektora ds. inwestycji oraz Handlowego w Grast & MTB. Był również Dyrektorem Zarządzającym w Ekobud Sp. z o.o., a także przez 4 lata Dyrektorem Handlowym w firmie Luxiona. Przemysław Bienias ukończył Zarządzanie i Marketing na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz podyplomowe studia logistyczne również na ALK.

EFL Polaris to jeden z najdłużej działających na polskim rynku producentów opraw i dostawców rozwiązań oświetleniowych. Firma istnieje od ponad 20 lat, w tym od przeszło 10 stosuje technologię LED, będąc jednym z prekursorów w tym zakresie. Realizuje projekty dla klientów z sektora publicznego oraz dla firm prywatnych z różnych branż. Co niezwykle istotne EFL Polaris to w 100% polska firma, posiada 100% polski kapitał.
 
Źródło: EFL Polaris

Treści powiązane:Komentarze: