Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2016-01-07)   LUG

I nagroda w konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową dla Metra w Warszawie

Centralny odcinek drugiej linii Metra w Warszawie oświetlony przez firmę LUG Light Factory otrzymał I nagrodę w konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową organizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego.

Komisja Konkursu nagrodziła zrealizowany przez firmę LUG Light Factory projekt za wykorzystanie najlepszych rozwiązań oświetleniowych, które uznała za wzór godny naśladowania. Jest to kolejny duży projekt infrastrukturalny firmy LUG nagrodzony przez PZPO. W ubiegłym roku Komisja Konkursowa wyróżniła Zintegrowane Centrum Komunikacji w Poznaniu. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 27 stycznia 2016 r. podczas targów Światło 2016 w Warszawie.

  Firma LUG Light Factory została wybrana do przygotowania projektu oświetlenia i dostarczenia opraw na potrzeby centralnego odcinka drugiej linii metra. Zespół projektantów z warszawskiego biura LUG wspierał projekt podczas realizacji oraz przygotował założenia do customizowanych opraw oświetleniowych wyprodukowanych specjalnie na potrzeby metra.
 
Głównym założeniem projektu oświetleniowego było dostarczenie wysokiej jakości energooszczędnego oświetlenia, które zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowników metra. Jednocześnie, design dostarczonych opraw miał umożliwić zachowanie architektonicznej wizji obiektu. Aby zrealizować ten cel, firma LUG zaprojektowała nową serię opraw oświetleniowych o nazwie MALLARD.
 
Źródło: LUG
 

Komentarze: