Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2017-03-27)   LENA LIGHTING

Oprawa przemysłowa LED z Lena Lighting z nagrodą Targów ŚWIATŁO 2017

Firma Lena Lighting S.A., polski producent profesjonalnych systemów oświetleniowych, zaprezentowała swoje nowości produktowe podczas zakończonych w ubiegłym tygodniu w Warszawie, jubileuszowych XXV Targów Sprzętu Oświetleniowego Światło 2017.

Za swoją przemysłową oprawę oświetleniową TYTAN LED firma otrzymała I nagrodę targowego konkursu na najlepszy produkt w kategorii „Oświetlenie techniczne i powierzchni komercyjnych”.
 
TYTAN LED reprezentuje tzw. generację opraw NEXT GEN, wyróżniających się niezwykle wysoką skutecznością świetlną i charakteryzujących się najwyższą energooszczędnością (A++) oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Sercem oprawy jest wysokowydajny panel LED GO! wyposażony w najwyższe komercyjnie dostępne biny diod LED wiodących producentów, posiadający trwałość nawet do 100 000h. Dzięki temu osiągnięto niespotykaną na rynku wydajność oprawy osiągającą 150lm/W oraz klasę energetyczną A++, co gwarantuje oszczędność energii do 68%  i zwrot z inwestycji w trakcie pierwszych dwunastu miesięcy.  TYTAN LED emituje światło o wysokiej jednorodności  (SDCM 3), rzadko spotykanej w oprawach przemysłowych.


 

 
TYTAN LED to generacja nowoczesnych, ergonomicznych i wydajnych opraw skonstruowanych przez inżynierów posiadających dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ledowych systemów oświetleniowych. Dostarcza światło doskonałej jakości zapewniające komfort i wysoką wydajność pracy. Użyte rozwiązania konstrukcyjne oraz zastosowane komponenty najwyższej jakości są gwarancją korzyści finansowych będących rezultatem wysokiej energooszczędności i długiej trwałości.


Źródło: Lena Lighting
 

Treści powiązane:Komentarze: