Wydarzenia branżowe | Targi, konferencje, seminaria  (2021-09-02)   LUXIONA

Grupa Luxiona zaprezentuje się na Międzynarodowych Targach ENERGETAB 2021

Grupa Luxiona, jedna z firm wiodących w produkcji i projektowaniu profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych, z ponad 90-letnim doświadczeniem i z oddziałami w 9 krajach, będzie obecna na prestiżowych, międzynarodowych targach ENERGETAB, które odbędą się w dniach 14-16 września w Bielsku-Białej.

 


ENERGETAB to największe w Polsce międzynarodowe targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla energetyki. To miejsce najważniejszych spotkań z czołowymi przedstawicielami sektora energetycznego oraz projektantami i usługodawcami, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.
 
Grupa Luxiona, jako ekspert w dziedzinie oświetlenia, będzie obecna na stoisku W11 prezentując szerokie portfolio produktów oświetlenia technicznego i architektonicznego pod marką Troll.
 
Uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą opraw oświetleniowych przeznaczonych do różnych zastosowań, m.in. w kategorii opraw architektonicznych. Pojawią się również produkty z kategorii liniowych opraw nastropowych i zwieszanych oraz oświetlenia przemysłowego, w tym oprawy panelowe mogące pracować w wymagających warunkach, takich jak wytwarzanie elektroniki precyzyjnej czy przemysł farmaceutyczny.
 
ENERGETAB to niewątpliwie targi dedykowane dla profesjonalistów z branży energetycznej i budowlanej, którzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami Grupy Luxiona w zakresie oświetlenia technicznego.

Źródło: LUXIONA
 

Komentarze: