Wydarzenia branżowe | Targi, konferencje, seminaria  (2020-02-24)  

Targi Light + Building 2020 przełożone na wrzesień

W związku z rosnącym rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Europie i po intensywnych konsultacjach Messe Frankfurt postanowiło zmienić termin targów Light + Building.  Wiodące światowe targi technologii oświetleniowej i usług budowlanych odbędą się we Frankfurcie nad Menem w drugiej połowie września 2020 roku.

 


Nieoczekiwane pojawienie się Covid-19 we Włoszech w ostatni weekend wymusiło na organizatorach targów ponowną analizę sytuacji. Została ona przeprowadzona w ścisłej współpracy z organami ds. zdrowia publicznego miasta Frankfurt. Zwrócono się o wieloetapową kontrolę stanu zdrowia gości z Chin, której przeprowadzenie byłoby niezwykle trudne dla Messe Frankfurt. Ponadto pod uwagę wzięte zostały ograniczenia w podróżowaniu, które utrudniają wzięcie udziału w targach zarówno zwiedzającym, jak i wystawcom. Opierając się ta tych przesłankach organizatorzy postanowili przełożyć Light + Building.
 
Nowy termin Light + Building
Light + Building to najważniejsze miejsce spotkań branżowych dla architektów, przemysłu, instalatorów i handlowców oraz projektantów. Branża oświetleniowa nie pozostawia wątpliwości, że potrzebuje tej platformy do prowadzenia działalności gospodarczej. W związku z tym Messe Frankfurt zapewnia, że możliwości stwarzane przez Light + Building pozostaną dostępne dla wszystkich uczestników rynku w bieżącym sezonie.

W związku z tym targi Light + Building 2020 zostały przełożone i odbędą się we Frankfurcie nad Menem w drugiej połowie września 2020 r.
 

Treści powiązane:Komentarze: