Wydarzenia branżowe | Targi, konferencje, seminaria  (2020-05-05)  

Targi Light+Building 2020 ostatecznie odwołane, następne dopiero za dwa lata

Ze względu na sytuację spowodowaną światową pandemią koronawirusa Covid-19, która skutkuje zakazem imprez masowych i ograniczeniami w podróżowaniu, Targi Frankfurckie zdecydowały o przeprowadzeniu następnej edycji Light + Building w kolejnym terminie ustalonego, dwuletniego cyklu, czyli w dniach 13-18 marca 2022.
 
 


We współpracy z partnerami Targi Frankfurckie uczyniły wszystko co było możliwe, aby zorganizować z sukcesem tegoroczną edycję przesuniętą na jesień. Niestety obecnie nikt nie jest w stanie zagwarantować, że przeprowadzenie tej imprezy we wrześniu będzie możliwe i że będzie ona w stanie sprostać oczekiwaniom stawianym wiodącym światowym targom branżowym dla sektora oświetleniowego. W szczególności podróże do Frankfurtu wiążą się z poważnymi trudnościami lub w rzeczywistości są całkowicie niemożliwe dla większości uczestników.
 
Zdrowie wszystkich uczestników imprezy, wystawców i gości, ma dla organizatorów najwyższe znaczenie. Jednocześnie musieli oni podjąć odpowiednie kroki możliwie najszybciej, aby wszyscy zainteresowani nie ponosili niepotrzebnych kosztów. Decyzja, która musieli podjąć nie była łatwa, ale teraz organizatorzy skupią wszystkie swoje działania  na tym, aby kolejne targi Light + Building 2022 stały się wielkim sukcesem.
 
Zapraszamy wszystkich do zanotowania w kalendarzu terminu kolejnych Targów Light + Building: 13 - 18 marzec 2022 r. (od niedzieli do piątku)
 

Komentarze: