Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2022-01-28)   Artykuł sponsorowany merXu

Jak oszczędzić na firmowych zakupach

Pewnie już nie raz słyszeliście o merXu.com, nowym serwisie internetowym, który umożliwia handel między firmami. Już blisko milion ofert jest dostępnych dla kupujących poszukujących produktów w branżach takich jak narzędzia, elektrotechnika i oświetlenie, budownictwo, instalacje, maszyny i metalurgia czy bezpieczeństwo. 

 


Wielu kupujących zadaje sobie pytanie, dlaczego miałbym właśnie kupować na merXu.com. Dzisiaj chcemy opowiedzieć, co takiego powoduje, że kupowanie na merXu jest właśnie tak wyjątkowe. 
 
Obok tak oczywistych zalet jak bogata selekcja ofert pochodzących z kilku krajów europejskich czy możliwość negocjowania warunków transakcji w bezpośrednim kontakcie ze sprzedającym kupowanie na merXu ma jeszcze jedną, istotną zaletę. 
 
 
Zdecydowanie więcej oszczędzasz robiąc zakupy dla swojej firmy
 
MerXu ma do zaoferowania kilka propozycji, które pozwalają oszczędzić zarówno przy jednorazowych zakupach jak też tych robionych częściej i systematycznie. 
 
Obowiązują aktualnie promocje:
  • Premia za pierwszy zakup - merXu zwraca do 1000 PLN za pierwszy zakup;
  • Kasa wraca, robiąc regularnie zakupy na merXu można uzyskać rocznie do 8000 PLN rabatu;
  • Member-get-member, zachęcając innych do robienia zakupów na merXu można odebrać 200 PLN za każde polecenie firmy która dokona transakcji na platformie;
  • Darmowa dostawa” - merXu pokrywa koszty transportu miedzynarodowego i krajowego do kwoty 1400 PLN.
 
 


Niezależnie od tych propozycji warto pamiętać, że sprzedający na merXu często oferują produkty w ilościach hurtowych. Stąd dla tego rodzaju zakupów kupowanie jest zawsze tańsze. 
 
Nie dodałem jeszcze, a powinienem, że na merXu zawsze możesz negocjować ceny ze swoim potencjalnym dostawcą. Na platformie zanim zdecydujesz się na zakup, masz możliwość bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym. I nikt za to działanie nie będzie Cię karał. W B2B musisz mieć szansę dopytać o szczegóły transakcji, a co ważniejsze zawsze zapytać o możliwość niższej ceny, warunki płatności czy też wskazać jakieś niestandardowe wymagania. 
 
To wszystko będziesz mógł zrobić za pomocą komunikatora, który znasz pewnie dobrze ze swojego prywatnego życia. To naprawdę proste. 
A zatem nie przegap tej szansy. Szukaj, pytaj, negocjuj i kupuj z rabatami i bezpłatną dostawą na merXu. 

 
Zapraszamy do darmowej rejestracji na merXu TUTAJ


 

Treści powiązane:Komentarze: