Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2022-09-13)   Artykuł sponsorowany

Jak zrobić zdjęcia nocą telefonem Galaxy S22 Plus 256 GB?

Rozwój technologiczny i coraz nowocześniejsze ulepszenia w telefonach sprawiły, że aktualnie aparat znajdziemy w każdym smartfonie. Co więcej, coraz większa liczba modeli posiada parametry, które umożliwiają wykonywanie wyraźnych zdjęć o wysokiej jakości. Dzięki temu każdy z nas może uwieczniać ważne dla niego chwile i powracać do nich, kiedy tylko ma na to ochotę. Użytkownicy smartfonów z pewnością zgodzą się jednak, że czasami wykonanie zdjęcia w przypadku gorszego oświetlenia lub nocą jest niemożliwe bądź daje niezadowalający efekt. Jak zrobić zdjęcia nocą telefonem o wysokiej jakości? Sprawdź smartfon Samsung Galaxy S22 Plus.

 
 


Jak zrobić zdjęcia nocą telefonem?

Wieczorny spacer po mieście z przyjaciółmi lub samotna przechadzka mogą obfitować w chwile i wydarzenia, które chcemy uwiecznić na zdjęciu. Niestety w wielu przypadkach zdjęcie wykonane nocą okazuje się niewyraźne, rozmyte lub po prostu – bardzo słabej jakości. Taka sytuacja może okazać się bardzo frustrująca, jednak nie oznacza to, że zdjęcia robione telefonem nocą zawsze będą prezentować się mało interesująco.
 
W przypadku robienia nocnych zdjęć za pomocą smartfona ważne jest, aby aparat posiadał odpowiednie parametry, jak w przypadku smartfona Galaxy S22 Plus 256 GB od Samsung. Znajdziesz w nim aparat ultraszerokokątny 12 MP, aparat szerokokątny 50 MP oraz teleobiektyw 10 MP z zoomem optycznym 3x. Za wyraźne selfie odpowiada przedni aparat selfie 10 MP. Dzięki takim udoskonaleniom aparat Galaxy S22 Plus jest w stanie wykryć, gdy znajdujesz się w słabo oświetlonym miejscu i dostosować parametry do otoczenia.


Smartfon Galaxy S22 Plus – nie tylko do zdjęć  

Galaxy S22 Plus znany jest z profesjonalnych parametrów aparatu, które umożliwiają wykonywanie bardzo dobrych zdjęć i nagrywanie wideo w wysokiej jakości. Nie są to jednak jedyne zalety tego smartfona, gdyż można wykorzystywać go na różne sposoby. Spełni on swoją rolę również jako telefon gamingowy.
 
Nieustanne ulepszanie parametrów telefonów sprawiło, że nowoczesne smartfony są urządzeniami, których wydajność i funkcjonalność nie jest znacząco mniejsza w porównaniu z tabletami czy nawet laptopami. To spowodowało, że niektóre z telefonów bardzo dobrze sprawdzają się w roli smartfonów do gier. Oczywiście, by dany smartfon mógł być wykorzystywany w roli telefonu gamingowego, musi on posiadać konkretne parametry, takie jak:
 
  • szybki i wydajny procesor;
  • odpowiednio duży wyświetlacz;
  • pojemną i wytrzymałą baterię;
  • dużą ilość pamięci wewnętrznej;
  • wysoka częstotliwość odświeżania (np. 120 Hz) to dodatkowa zaleta.
 
Samsung Galaxy S22 Plus 256 GB to smartfon, z naprawdę dużą pamięcią wewnętrzna. To odpowiednia ilość miejsca, by pomieścić aplikacje gier, które często pochłaniają znaczną część pamięci. Dodatkowo szybki procesor Galaxy 4 nm gwarantuje, że Galaxy S22 Plus 256 GB sprawdzi się w roli smartfona do gier.
 
Artykuł powstał we współpracy z Samsung.
 

Komentarze: