Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2015-07-06)   PXF Lighting

PXF Lighting oświetlił Pawilon Polski na Wystawie Światowej EXPO 2015

Firma PXF Lighting dostarczyła oświetlenie wewnętrzne Pawilonu Polskiego na Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie.
 
  Tegoroczna Wystawa Światowa EXPO 2015 odbywa się w Mediolanie (Republika Włoska)  od 1 maja do 31 października. Hasłem przewodnim  jest „wyżywienie planety, energia dla życia”. Swój udział w imprezie zgłosiło 147 krajów, w tym m.in.: Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Węgry, Chiny, Słowacja, Indie, Stany Zjednoczone.
 
Oświetlenie dostarczone przez PXF Lighting obejmuje oprawy systemowe, wnętrzowe kasetonowe, downlighty, szynoprzewody i projektory oraz oświetlenie przemysłowe, awaryjne  i ewakuacyjne. Wśród produktów znalazły się oprawy na źródła LED, m.in.: PARABOLIC LED, SUN LED i VIP LED, VELO LED, CIRCLE LED, a także plafoniery MODENA IP66.
 
W komunikacie Ministerstwa Gospodarki czytamy:
„Właściwe i profesjonalne przygotowanie polskiej wystawy na EXPO pod względem ekspozycyjnym i programowym może przełożyć się na długofalowe korzyści, takie jak wzrost obrotów handlowych czy bezpośrednie inwestycje kapitałowe w Polsce.
 
Dotychczasowy Polski udział w tych prestiżowych imprezach umożliwił promocję naszego kraju na międzynarodowej arenie i przyniósł bezpośrednie korzyści dla polskiej gospodarki poprzez zwiększenie inwestycji przez polskich przedsiębiorców, wzrost inwestycji zagranicznych oraz zwiększenie ruchu turystycznego.”
 
 
Źródło: PXF Lighting

Komentarze:


Advertisement