Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2023-06-01)   SIGNIFY

Signify oficjalnie otwiera nowe biuro Centrum Usług Wspólnych w łódzkim Hi Piotrkowska

Firma Signify ogłosiła oficjalne otwarcie nowej siedziby Centrum Usług Wspólnych w Łodzi, w kompleksie Hi Piotrkowska. Centrum Usług Wspólnych Signify w Łodzi to jedno z czterech Centrów zarządzanych w ramach Signify. Firma zatrudnia w Łodzi ponad 220 ekspertów i świadczy usługi finansowe, zakupowe, technologiczne oraz usługi związane z nieruchomościami dla organizacji biznesowych Signify, głównie z Europy i Ameryk.

 


Przez lata Łódź przeszła niezwykłą transformację, stając się pulsującym życiem centrum gospodarczym oraz ośrodkiem finansów, technologii, innowacji i przedsiębiorczości. Zaangażowanie władz lokalnych sprzyja tworzeniu środowiska przyjaznego biznesowi oraz rozwojowi współpracy z międzynarodowymi firmami. Obecnie, dzięki Centrum Usług Wspólnych w Łodzi także Signify, może wykorzystać sprzyjające warunki do usprawnienia operacji finansowych, zwiększenia wydajności i dostarczania interesariuszom wyjątkowej wartości.

Znaczenie Polski dla Signify polega na jej strategicznym położeniu, przyjaznym środowisku biznesowym i wykwalifikowanej kadrze. 5 lat temu Signify wybrało Łódź na lokalizację Centrum Usług Finansowych, już wtedy uwzględniliśmy dynamiczną transformację miasta, gdzie rozwija jego talenty i przyczynia się do wzrostu gospodarczego miasta.

Jak podkreśla Signify, Polska stała się kluczowym rynkiem i kwitnącym ośrodkiem biznesowym w Europie. Strategiczne położenie na skrzyżowaniu dróg Wschodu i Zachodu zapewnia cenny dostęp do rynków i umożliwia efektywną obsługę klientów. Ponadto polskich pracowników cechuje niezwykle silna etyka pracy, co czyni Polskę idealnym miejscem do prowadzenia działalności. Tworząc centrum kompetencji w Łodzi, Signify może wykorzystać dostępną pulę talentów i zadbać o rozwój swoich pracowników, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu lokalnej gospodarki.
 

„Polska zajmuje wyjątkowe miejsce na światowej mapie Signify. Posiadamy biura w Łodzi, Warszawie (gdzie mieści się centrala regionu Signify Europe East) oraz najpotężniejszy hub produkcyjny firmy z zapleczem administracyjno-inżynieryjnym w Pile, Kętrzynie oraz Bielsko Białej. Łącznie w Polsce zatrudnionych jest ponad pięć tysięcy niesamowitych osób, które przyczyniają się do rozwoju całej firmy. Naszym celem jest uwolnić niezwykłe możliwości światła, aby życie było jaśniejsze, a świat lepszy. To właśnie dlatego Signify nieustannie koncentruje się na innowacjach i przekraczaniu granic możliwości oświetlenia. Firma rozwija zaawansowane rozwiązania oświetleniowe, które mają pozytywny wpływ na życie ludzi i otaczający nas świat, czego dowodem jest prawie 20 tysięcy posiadanych patentów.” – powiedział Tomasz Książek, Dyrektor Generalny Signify Poland and EE.

 

„Nasze nowe biuro jest nie tylko energooszczędne, ale również wyposażone w przyjazne dla środowiska technologie, co było to dla nas niezwykle istotne ze względu na wartości wyznawane przez nas w Signify.” – dodaje Małgorzata Janiszewska, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Signify w Łodzi – „Przy wyborze tej lokalizacji, priorytetem było dla nas stworzenie komfortowego i bezpiecznego miejsca pracy, w którym pracownicy mogą osiągać pełnię swojego potencjału. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które inspiruje i sprzyja efektywności, zapewniając jednocześnie dobrą atmosferę. W Signify wierzymy, że odpowiednie środowisko pracy ma kluczowe znaczenie dla wspólnego sukcesu.”


Hi Piotrkowska! We are Signify!

Hi Piotrkowska to wielofunkcyjny kompleks typu mixed-use zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi. Inwestycję tworzą dwa budynki o łącznej powierzchni biurowej 21 tys. mkw. klasy A+ oraz 5 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Pierwszy z budynków kompleksu to dwudziestopiętrowa wieża o wysokości 82 metrów, która zyskała status najwyższego łódzkiego biurowca. Hi Piotrowska otrzymał ocenę Excellent w systemie certyfikacji BREEAM International New Construction dla etapu Post Construction.

Biura Signify mieszczą się na dwóch piętrach biurowca. Przestrzeń biurowa jest nowocześnie zaaranżowana i bardzo funkcjonalna. W biurze zastosowano rozwiązania oświetleniowe Signify takie jak UV-C, NatureConnect, InterAct Office, 3D printed luminaires czy Trulifi technology.

Źródło: Siggnify


 

Komentarze: