Wydarzenia branżowe | Wydawnictwa branżowe  (2018-11-20)  

Kwartalnik LUX Magazyn – wydanie 2/2018

Ukazało się właśnie kolejne wydanie czasopisma LUX Magazyn numer 2/2018. Czasopismo wydane zostało w wersji drukowanej, ale może być także czytane w bezpłatnej wersji on-line. Czytelnicy znajdą w nim wiele informacji z branży oświetleniowej oraz wiedzę z zakresu zagadnień oświetlania.

 


Głównym tematem drugiego tegorocznego numeru magazynu są zagadnienia związane z nowymi trendami w oświetleniu obiektów przemysłowych, zgodnym z koncepcjami Przemysł 4.0 i Human Centric Lighting. Czytelnicy znajdą w nim także artykuły nt. nowoczesnego oświetlenia obiektów handlowych, inteligentnych systemów oświetlenia domowego oraz wyników najnowszych prac badaczy, które zwiększają szanse masowego stosowania organicznych diod świecących OLED w oświetleniu. Poznają też laureatów 35.edycji konkursu IALD International Lighting Design Award 2018.
 
Kwartalnik w wersji drukowanej dostępny będzie w najbliższych dniach w salonach Empik i w prenumeracie.

Bezpłatna lektura kwartalnika w wersji on-line jest możliwa po kliknięciu bannera w prawej kolumnie strony głównej naszego portalu lub pod linkiem https://issuu.com/luxmagazyn/docs/luxmagazyn_2-2018

Życzymy ciekawej lektury.
 

Komentarze: