Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2019-01-30)   LUG

Kolejne wyróżnienie dla LUG w prestiżowym konkursie wzorniczym iF Design Award

Firma LUG została laureatem prestiżowego międzynarodowego konkursu wzorniczego iF DESIGN AWARD 2019 za sprawą oprawy AVENIDA, która wygrała w kategorii produkt oświetleniowy.

 


Od ponad 60 lat logo iF DESIGN AWARD jest uznanym na arenie międzynarodowej symbolem największych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. O wyborze laureatów decyduje blisko 60 cenionych specjalistów z ponad 20 krajów w oparciu o jasno określone kryteria. W tym roku o nagrodę starało się 6400 produktów przesłanych z blisko 50 krajów, co tym bardziej świadczy o wyjątkowości AVENIDY.
 
To już trzeci raz, kiedy firma LUG otrzymuje nagrodę w konkursie iF Design Award. Jest to wyraźne potwierdzenie, że utrzymuje ona najwyższy poziom wzornictwa przemysłowego. Wcześniej doceniono: oprawę POWERLUG LED w 2016 r. oraz CRUISER 2 LED w 2017 r.
 
AVENIDA jest profesjonalnym rozwiązaniem dla oświetlenia przestrzeni publicznych. Uzupełnia portfolio produktów LUG dla tego segmentu aplikacyjnego będąc odpowiedzią na potrzeby i problemy dzisiejszych miast. Pozwala na podniesienie bezpieczeństwa i komfortu użytkowników przestrzeni miejskich zapewniając równoczesnie wysoką efektywność energetyczną miejskiego systemu oświetleniowego.
 
Źródło: LUG
 

Treści powiązane:Komentarze:

Advertisement