Wydarzenia branżowe | Targi, konferencje, seminaria  (2020-01-23)   LIGHT+BUILDING

Kto jest kim w branży: najlepsze światowe marki oświetleniowe na Light + Building 2020

Około 2700 wystawców zaprezentuje swoje nowe produkty na największych światowych targach technologii oświetlenia i usług budowlanych Light + Building 2020 we Frankfurcie nad Menem, w dniach 8–13 marca 2020 r. Wśród nich znajdują się liczne wiodące międzynarodowe marki w dziedzinie oświetlenia, technologii bezpieczeństwa i elektrotechniki, a także automatyki domowej i automatyki budynków.

 


Znani dostawcy zaprezentują przełomowe technologie i innowacyjne produkty zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności budynków i poprawie komfortu ich użytkowania, a także spełnieniu wymagań bezpieczeństwa. Pod hasłem „Connecting. Pioneering. Fascinating” targi Light + Building 2020 zaoferują unikalny i kompleksowy przegląd aktualności rynkowych.
 
Uzupełnieniem prezentacji oferty handlowej będą liczne wydarzenia, pokazy specjalne, wycieczki z przewodnikiem i fora specjalistyczne. Omawiane tematy obejmą między innymi: progresywną infrastrukturę ładowania elektrycznego, modelowanie informacji o budynku (BIM), innowacyjne modele usług i estetykę funkcjonalną.
 
Wiodące na świecie targi branżowe Light + Building 2020 obejmą wszystkie elektronicznie kontrolowane usługi budowlane i będą mieć na celu promowanie zintegrowanego planowania budynków zarówno w domach mieszkalnych, jak i w lokalach komercyjnych. W tym roku, w którym przypada dwudziesta rocznica targów, szczególną rolę odgrywają digitalizacja i sieci łączące różne branże.
 
 
Międzynarodowe spotkanie dla rynku oświetleniowego
 
Jeden z głównych obszarów zainteresowania na targach Light + Building 2020 będzie dotyczył aktualnych trendów projektowych na rynku oświetleniowym. Wielu wystawców zaprezentuje swoją innowacyjną ofertę designerskich i dekoracyjnych lamp i opraw, zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. Dział ten będzie uzupełniany przez duży wybór technicznych komponentów oświetleniowych i akcesoriów.
 
Obecność znanych firm, takich jak Artemide, Bega, Erco, Fagerhult Group, Flos, Iguzzini, Martinelli Luce, Nimbus, Nordeon Group, Osram, Samsung, Seoul Semiconductor, Schréder, Signify, Tobias Grau, Trilux, Vibia Lighting i Zero zapewni prezentację szerokiej gamy produktów oświetleniowych podczas tegorocznych targów Light + Building.
 
 
Scena dla inteligentnych technologii w usługach budowlanych
 
Sektor elektrotechniczny oraz automatyki domów i budynków odgrywają kluczową rolę w budowie i eksploatacji inteligentnych, usieciowionych budynków. Rosnący stopień kontroli danych pochodzących z instalacji elektrycznych i elektronicznych podnosi jakość zarówno miejsca pracy, jak i domu. Na Light + Building odwiedzający będą mogli odkryć nieograniczoną liczbę innowacyjnych technologii, które pozwolą jednocześnie uzyskać niskie zużycie energii, wysoki poziom komfortu i realizację nowych pomysłów projektowych.
 
Reprezentowanych będzie wiele znanych na całym świecie marek z branży elektrotechnicznej oraz automatyki domowej i budynkowej. Na Light + Budynek 2020 swoje innowacje zaprezentują tacy wystawcy jak ABB, Beckhoff, Busch-Jaeger, Dehn, Gira, Hager, Jung, Mennekes, OBO Bettermann, Phoenix Contact, Rittal, Schneider Electric, Siedle, Siemens, Stiebel Eltron, Wago i Warema. Organizacje odpowiedzialne za standardy w automatyce budynków, takie jak na przykład LON, BACnet, Enocean, Z-wave i KNX, będą demonstrować swój wkład w rozwój inteligentnych budynków przyszłości.
 
 
Intersec Building
 
Intersec Building, międzynarodowa platforma dla usieciowionych technologii bezpieczeństwa, będzie kolejnym punktem dopełniającym program. Integralna część Light + Building, jaką będzie wystawa Intersec Building w hali 9.1, z pomocą liderów rynku międzynarodowego i przedsiębiorców zbuduje pomosty między teorią i praktyką. Ale nawet poza Intersec Building na stoiskach wielu wystawców na Light + Building znajdzie się wiele produktów i usług związanych z technologią bezpieczeństwa. Towarzyszące wystwie Intersec Forum to specjalistyczna konferencja oferująca dodatkową okazję do dyskusji na temat aktualnych osiągnięć technologii zabezpieczeń w zautomatyzowanych budynkach.
 
Dostawcy technologii bezpieczeństwa i ochrony będą reprezentowani na Light + Building m.in. przez Abus, Assa Abloy, Axis, Gretsch-Unitas, Hikvision, Mobotix i Siemens. Jeśli chodzi o oświetlenie awaryjne, swoje najnowsze rozwiązania zaprezentują CEAG, Inotec, Gessler i RP-Technik.
 

Targi Light + Building 2020 odbędą się w dniach 8-13 marca 2020 r. We Frankfurcie nad Menem.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.light-building.com
 
 
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
Piotr Łukaszewicz i Olga Mularczyk-Łukaszewicz Spółka Cywilna
 
ul. Bohdanowicza 21 lok. 21
02-127 Warszawa
 
tel. 22 49 43 200 (do 207)
info@poland.messefrankfurt.com


Treści powiązane:Komentarze:


Advertisement