Wydarzenia branżowe | Targi, konferencje, seminaria  (2016-06-30)   LUG

LUG na IV Kongresie Infrastruktury Polskiej

22 czerwca 2016 r. w Warszawie odbył się IV Kongres Infrastruktury Polskiej, uznawany za najważniejsze w roku wydarzenie dla branży infrastrukturalnej. Firma LUG Light Factory wzięła w nim udział jako kluczowy partner Forum Oświetlenia w Infrastrukturze.

 
Kongres Infrastruktury Polskiej uznawany jest za najważniejsze w kraju forum wymiany opinii i informacji na temat bieżącej kondycji i najważniejszych trendów szeroko rozumianego rynku infrastruktury energetycznej i transportowej. Tegoroczna edycja została podzielona na cztery fora tematyczne: Budownictwa Infrastrukturalnego, Dróg Samorządowych i Infrastruktury Towarzyszącej, Energetycznego oraz Oświetlenia w Infrastrukturze.  Firma LUG Light Factory została kluczowym partnerem ostatniego z nich, jako doświadczony producent nowoczesnego oświetlenia dedykowanego infrastrukturze, z szeregiem zakrojonych na szeroką skalę inwestycji w tym obszarze.

 

 
W ramach Forum Oświetlenia w Infrastrukturze odbyły się dwa panele dyskusyjne, w których udział wziął Mariusz Ejsmont – Dyrektor Techniczny LUG Light Factory. Tematyką pierwszego panelu było „Smart Lighting: nowe rozwiązania w oświetleniu miast”, na którym poruszane były m.in. kwestie nowoczesnych systemów zarządzania oświetleniem drogowym i ulicznym. Drugi ze wspomnianych paneli, zatytułowany „W poszukiwaniu oszczędności samorządu”, omawiał m.in. korzyści płynące z zastępowania oświetlenia konwencjonalnego technologią LED.
 
Całe wydarzenie można śmiało określić jako niezwykle ważną i wartościową platformę wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami biznesu, a instytucji państwowych na szczeblu samorządowym i centralnym. Podczas Kongresu wielokrotnie podkreślano kluczową rolę oświetlenia infrastrukturalnego w poprawie ogólnego bezpieczeństwa oraz optymalizacji zużycia energii elektrycznej.
 
Na Kongresie firma LUG została uhonorowana nagrodą „za inwestycje w badania i rozwój w zakresie technologii LED oraz realizację dedykowanych rozwiązań oświetleniowych na centralnym odcinku II linii warszawskiego metra”.

 

 
Źródło: LUG

Treści powiązane:Komentarze: