Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2021-01-11)   Artykuł sponsorowany merXu

Co sprzedasz i kupisz na platformie merXu – wnętrzowe oprawy oświetleniowe

W trudnych czasach pandemii, gdy bezpośrednie kontakty biznesowe są znacznie utrudnione, on-linowa platforma e-commerce www.merXu.com stwarza wielu małym, średnim i dużym firmom możliwość pozyskania nowych dostawców lub otwarcia dodatkowych kanałów sprzedaży swoich produktów.
 
Ten nowy kanał sprzedaży może stanowić dla przedsiębiorców znaczne uproszczenie i źródło oszczędności, dając im prostą możliwość dokonania zakupów w kraju i zagranicą lub zaistnienia na rynkach zagranicznych, bez konieczności tworzenia przedstawicielstw poza Polską i zatrudniania dodatkowych pracowników do obsługi międzynarodowych kontrahentów.

 


Jedną z grup produktowych oferowanych na merXu, w dziale Elektrotechnika i Oświetlenie są Oprawy wewnętrzne, wśród których znajdziemy produkty sklasyfikowane w poniższych kategoriach:
   
Grupa produktowa Oprawy wewnętrzne gromadzi oświetlenie praktycznie do wszystkich rodzajów wnętrz, zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych.

 


Są wśród nich pomieszczenia wymagające oświetlenia profesjonalnego – biurowe i handlowe, obiekty szkolne i akademickie, kultury, służby zdrowia oraz przemysłowe, a także wszelkie inne wnętrza użytkowe oraz powierzchnie wspólnych w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Grupa ta obejmuje także różnorodne oświetlenie konsumencki – domowe i mieszkaniowe. Jej uzupełnienie stanowi oświetlenie awaryjne i specjalistyczne oświetlenie owadobójcze.
 
 
Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem merXu:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894
 

merXu.com to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. merXu jest bezpiecznym środowiskiem biznesowym, łączącym zweryfikowanych kupujących i sprzedających, które umożliwia realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe. Horyzontalna platforma e-commerce skupia przede wszystkim handel towarami niekonsumpcyjnymi z takich kategorii jak chemia, budownictwo, elektrotechnika, instalacje, produkty przemysłowe, BHP, narzędzia dla profesjonalistów. merXu działa obecnie w Polsce, Czechach, na Słowacji, Litwie i w Estonii.
 

Treści powiązane:Komentarze: