Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2019-02-22)   MILOO LIGHTING

Miloo Lighting przystąpił do IQRF Alliance

Polski producent profesjonalnego oświetlenia LED, firma Miloo Lighting, przystąpił do otwartego, międzynarodowego stowarzyszenia o charakterze non-profit IQRF Alliance. Bezprzewodowa technologia łączności IQRF jest niezawodna i bezpieczna, gwarantuje rozsądną cenę i jest niezwykle łatwa w implementacji.
 


Jego głównym celem są:
 
  • wspieranie rozwoju technologii, produktów, oprogramowania, rozwiązań, usług i projektów opartych na technologii IQRF®, zarówno w zakresie rozwoju technologicznego, jak i promocji i / lub komercyjnego ich wykorzystania
  • wspieranie wzajemnej współpracy i wymiany informacji między jej członkami
  • promowanie marki IQRF® oraz produktów, rozwiązań i projektów na niej opartych, a także promowanie IQRF® w ogólnej świadomości, jako jednej z kluczowych technologii bezprzewodowych wykorzystywanych w Internecie Rzeczy
  • zdefiniowanie spójnego standardu, procesu certyfikacji produktów i infrastruktury IT w celu zapewnienia interoperacyjności IQRF®.

IQRF to platforma do łączności bezprzewodowej o małej mocy, małej prędkości i małej przepustowości w zasięgu od dziesiątek do setek metrów (do kilku kilometrów w szczególnych przypadkach lub w sieciach), np. do telemetrii, sterowania przemysłowego i automatyzacji budynków i miast (oświetlenie uliczne, parking itp.). Może być używana z dowolnym sprzętem elektronicznym, gdy istnieje potrzeba bezprzewodowego transferu, np. zdalnego sterowania, monitorowania zdalnie pozyskanych danych lub podłączenia większej liczby urządzeń do sieci bezprzewodowej.
 
Źródło: Miloo Lighting
 

Treści powiązane:Komentarze: