Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2020-12-14)   merXu

Sprzęt oświetleniowy na platformie merXu

Horyzontalna platforma e-commerce www.merXu.com, uruchomiona niedawno dla firm z sektora B2B z Europy Środkowo-Wschodniej, pozwala im handlować pomiędzy sobą towarami przemysłowymi i okołobudowlanymi. Wśród kilkudziesięciu tysięcy ofert, które są już dziś do dyspozycji kupujących, poważną część stanowią oprawy oświetleniowe, źródła światła i osprzęt oświetleniowy.

 


W dziale Elektrotechnika i oświetlenie na platformie merXu, znalazły się m.in. trzy grupy produktów z obszaru sprzętu oświetleniowego.
Są to:  
Bezpośrednie uzupełnienie dla tego asortymenty przynosi grupa:  
W grupie produktowej Oprawy wewnętrzne znajdziemy oświetlenie do wnętrz biurowych i handlowych, obiektów szkolnych i akademickich, kultury, służby zdrowia oraz przemysłowych, a także wszelkich innych wnętrz użytkowych. Grupa ta obejmuje także różnorodne oświetlenie domowe i mieszkaniowe oraz oświetlenie powierzchni wspólnych w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, np. wejść, korytarzy i klatek schodowych. Uzupełnienie stanowi tu oświetlenie awaryjne i specjalistyczne oświetlenie owadobójcze.
 
Grupa produktowa Oprawy zewnętrzne to sprzęt profesjonalny do oświetlania dróg i ulic oraz terenów miejskich, parków, zieleńców i placów, deptaków i ciągów spacerowych, iluminacji architektury, a także oświetlenia zewnętrznego obiektów i terenów przemysłowych. W grupie tej znaleźć można także oprawy konsumenckie przeznaczone do oświetlenia ogrodowego oraz specjalne oświetlenie numeracji budynków mieszkalnych.
 
W grupie produktowej Źródła światła dostępne są najnowocześniejsze lampy wykorzystujące technikę diod świecących LED oraz lampy tradycyjne, a także lampy specjalne w postaci promienników podczerwieni i źródeł promieniowania UV.
 
Trzy grupy produktowe ze sprzętem oświetleniowym uzupełnia Osprzęt oświetleniowy, czyli zasilacze i sterowniki do źródeł światła LED, osprzęt zasilający do lamp tradycyjnych, czujniki ruchu i obecności oraz oprawki i inne akcesoria.
 
Już dziś, czyli praktycznie na starcie platformy, wśród produktów oświetleniowych oferowanych za jej pośrednictwem, znaleźć można np. źródła światła, zasilacze i stateczniki elektroniczne najbardziej renomowanych producentów, firm GE, Ledvance, Osram i Philips. W ofercie są także różnorodne oprawy oświetleniowe wielu producentów, wśród których są takie firmy jak Astro Lighting, BPM Lighting, Eglo, Exolight, Greenlux, Ideus, Italux, Kanlux, Kohllighting, LED2 Lighting, LEDIN, Ledvance, Leuchten Direkt, Light Impression, Ligman, Lucis, Maytoni, Mistic Lighting, Neolux, Nordlux, Nowodvorski, Osram, Paul Neuhaus, Paulmann, Philips, SLV, Steinel, V-TAC, WOFI, Zamel, oferowane bezpośrednio przez producentów lub dystrybutorów.
 
Liczba produktów oferowanych w poszczególnych grupach produktowych i kategoriach doskonale odzwierciedla obecną dominację techniki oświetlenia LED na rynku sprzętu oświetleniowego. Najlepiej ilustruje to ogromna przewaga ilościowa lamp LED w stosunku do tradycyjnych w grupie produktowej Źródła światła.
 
Platforma e-commerce merXu jest dostępna pod adresem www.merxu.com, a korzystanie z niej jest bezpłatne zarówno na etapie rejestracji, jak i realizowania transakcji.
 
Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem merXu:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894
 
merXu.com to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. merXu jest bezpiecznym środowiskiem biznesowym, łączącym zweryfikowanych kupujących i sprzedających, które umożliwia realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe. Horyzontalna platforma e-commerce skupia przede wszystkim handel towarami niekonsumpcyjnymi z takich kategorii jak chemia, budownictwo, elektrotechnika, instalacje, produkty przemysłowe, BHP, narzędzia dla profesjonalistów. merXu działa obecnie w Polsce, Czechach, na Słowacji, Litwie i w Estonii.
 

Treści powiązane:Komentarze:


Advertisement