Wydarzenia branżowe | Targi, konferencje, seminaria  (2018-03-26)   LENA LIGHTING

Świetna atmosfera rozmów na stoisku Lena Lighting na targach Light + Building 2018

W tym roku firma Lena Lighting S.A., uczestnicząca w targach Light + Building we Frankfurcie n/Menem, postawiła na atmosferę, która miała towarzyszyć podczas rozmów. Ważne było, by odwiedzający stoisko Lena Lighting mogli  prowadzić swobodne rozmowy w przytulnym pomieszczeniu, a nie skupiać uwagę na tłumnie przechodzących obok zwiedzających.
 
  Stoisko, które jak wielu gości podkreślało, stwarzało wrażenie „klimatycznego klubu”, dawało możliwość wytchnienia i skosztowania aromatycznej kawy, Rogali Marcińskich, regionalnie produkowanych ciasteczek oraz koktajli.
 
Przyjemne wnętrze i odpowiedni klimat zapewniało  odpowiednie oświetlenie. Szczególnie prezentowane na stoisku nowości wzbudzały duże zainteresowanie gości. Ekspozycja w „miejscu ich przeznaczenia” i realne rozmieszczenie dawały możliwość zwizualizowania sobie efektu końcowego, jakiego można się spodziewać w projektowanych wnętrzach.
 
Na zdjęciach przedstawiających realizacje Lena Lighting, znajdujących się na ścianach stoiska dostrzec można było jak oświetlenie podkreśla walory pomieszczeń i podnosi ich funkcjonalność.
 
Źródło: Lena Lighting

Treści powiązane:Komentarze:

Advertisement