Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2017-05-08)   HELVAR

Helvar wzmacnia obecność na rynku polskim

W związku z rozwojem rynku systemów sterowania oświetleniem w Polsce firma Helvar podjęła decyzję o utworzeniu lokalnego centrum kompetencji o nazwie HC Center. Wzmocnienie regionalnej organizacji jest wyrazem uznania dla profesjonalizmu, doświadczenia oraz potencjału polskiego rynku oświetleniowego.

 


Współpracując ze wszystkimi polskimi klientami, HC Center zapewni kompleksową obsługę w najbardziej optymalny sposób, w tym jako ekspert i doradca w tematyce systemów sterowania Helvar, włącznie ze szkoleniem w zakresie urządzeń opartych na cyfrowym standardzie DALI, jak również w tematyce zaawansowanych układów sieciowych oraz programowania kompleksowych rozwiązań systemowych. Równocześnie wraz z utworzeniem Centrum Kompetencji, uruchomiona została strona internetowa www.helvar.pl oraz powstało nowe biuro w Warszawie, przy ulicy Anny German 15.
 
Firma Helvar jest przekonana, iż dostęp do materiałów w języku polskim, profesjonalna, szybka obsługa, wysokiej jakości wiedza techniczna, oraz regularne szkolenia dla rosnącej rzeszy klientów wpłyną na rozwój jej obecności na dynamicznym i perspektywicznym rynku oświetleniowym w Polsce.
 
Źródło: Helvar

Treści powiązane:Komentarze:


Advertisement