Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2019-04-05)   LUG

LUG na Światowym Forum Ekonomicznym dotyczącym Bliskiego Wschodu i Afryki Płn.

W weekend 6-7 kwietnia br. w Jordanii odbędzie się Światowe Forum Ekonomiczne dotyczące Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej 2019. W gronie firm reprezentujących polskich przedsiębiorców będzie zielonogórski LUG, który na swoim koncie ma już kilka realizacji w tej części świata m.in. rozwiązania oświetleniowe metra w Algierze czy lotniska w Oranie. To pierwsze z cyklu wydarzeń Światowego Forum Ekonomicznego, w którym LUG weźmie udział jako członek tej organizacji.
 

Spotkanie organizowane przez Światowe Forum Ekonomicznym gromadzi liderów rządów, biznesu i społeczeństwa, mając na celu zacieśnienie współpracy nad kluczowymi wyzwaniami przed jakimi stoi ten region. Intensywna, dwudniowa agenda Forum obejmuje szerokie spektrum tematów, takich jak polityka energetyczna, sposoby ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko, czy planowanie zrównoważonego rozwoju miast i infrastruktury w regionie.
 
Bliski Wschód i Afryka Północna to bardzo interesujący dla nas region. Zrealizowaliśmy już na tym obszarze kilka znaczących projektów i zbudowaliśmy zespół lokalnych przedstawicieli. W portfolio projektów są m.in. rozwiązania oświetleniowe dla lotniska w Oranie w Algierii, czy dla Światowego Centrum Kultury Króla Abdulaziza w Arabii Saudyjskiej. Dostrzegamy jednak wysoki potencjał tego regionu i miejsce dla dalszego rozwoju ocenia Eryk Wtorkowski, Dyrektor Rozwoju LUG, który będzie reprezentował firmę w tym wydarzeniu. – Udział w Światowym Forum Ekonomicznym nt. Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej jest dla nas okazją nie tylko do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem ze społecznością zgromadzoną na Forum, ale również uczenia się od innych liderów, którzy są aktywni w regionie. To również doskonała możliwość budowania relacji i lepszego zrozumienia lokalnej dynamiki, trendów i potrzeb rynku, co jest bardzo ważnym aspektem z punktu widzenia realizacji naszej strategii rozwoju międzynarodowego – dodaje Eryk Wtorkowski.
 
Do Światowego Forum Ekonomicznego, czołowej międzynarodowej organizacji promującej współpracę sektora publicznego i prywatnego, której celem jest poprawa stanu otaczającego nas świata, LUG, jako jej pełnoprawny członek, dołączył w styczniu 2019.
Jako lider w obszarze projektowania i produkcji kompleksowych rozwiązań oświetleniowych LED dla profesjonalnych zastosowań, systemów zarządzania inteligentną infrastrukturą oświetleniową, czy rozwiązań klasy smart city, LUG oferuje gotowe rozwiązania dla codziennych wyzwań współczesnego świata, takich jak poprawa efektywności energetycznej, obniżenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery czy podnoszenie naszego bezpieczeństwa i komfortu.

Źródło: LUG

Treści powiązane:Komentarze:

Advertisement