Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2021-01-18)   Artykuł sponsorowany merXu

Co sprzedasz i kupisz na platformie merXu – zewnętrzne oprawy oświetleniowe

Nowa platforma e-commerce merXu, która niedawno zadebiutowała w sieci, stworzyła firmom z krajów Europy Środkowo-Wschodniej – Polski, Czech, Słowacji, Litwy i Estonii, dogodne możliwości szybkich kontaktów biznesowych. Firmy z regionu CEE mogą on-line kupować i sprzedawać produkty z różnych grup towarowych.
 
W naszym poprzednim artykule omówiliśmy rodzaje Opraw wewnętrznych dostępnych w dziale Elektrotechnika i Oświetlenie. Dziś przedstawiamy kolejną grupę produktową oferowaną na platformie merXu. Są nią Oprawy zewnętrzne. Grupa ta gromadzi sprzęt profesjonalny do oświetlania dróg i ulic oraz terenów miejskich, parków, zieleńców i placów, deptaków i ciągów spacerowych, iluminacji architektury, a także oświetlenia zewnętrznego obiektów i terenów przemysłowych. W grupie tej znaleźć można także oprawy konsumenckie przeznaczone do oświetlenia ogrodowego oraz specjalne oświetlenie numeracji budynków mieszkalnych.
 
 
 
 
 
W grupie tej sklasyfikowano poniższe kategorie:  
 Produkty zgromadzone w kategorii Opraw do oświetlenia placu budowy to przenośne reflektory i naświetlacze, w wersjach stacjonarnych wyposażonych w uchwyty montażowe lub na przenośnych stojakach i statywach, w wersjach pojedynczych lub podwójnych. W ofercie są też oprawy oświetleniowe z czujnikami ruchu lub specjalnymi wzmocnieniami przeciwko udarom mechanicznym.
 
Kolejna kategoria Opraw gruntowych i najazdowych to oferta opraw spełniających wysokie wymagania dotyczące szczelności i wytrzymałości mechanicznej, o różnych rozsyłach światła, przeznaczonych do montażu w gruncie, a także opraw w formie niskich słupków świetlnych lub reflektorków. Szczególnie wysokie wymagania muszą spełniać tzw. oprawy najazdowe, montowane w gruncie lub innym podłożu stałym, przeznaczone do zastosowań w strefach ruchu kołowego lub pieszego, po których mogą jeździć samochody lub chodzić piesi.
 
Szeroką ofertę opraw do oświetlenia zewnętrznego gromadzi kategoria Oprawy ogrodowe. To w większości sprzęt do oświetlania stref zlokalizowanych bezpośrednio wokół domów, np. iluminacji ścian budynków, oświetlania furtek, podjazdów, drzwi wejściowych i garażowych, a przede wszystkim przydomowej i ogrodowej zieleni.
 
W kategoriach Oprawy uliczne i Oprawy parkowe oferowane są profesjonalne oprawy oświetleniowe do oświetlenia ulicznego i drogowego, a także miejskich stref rekreacji i terenów zielonych.
 
 
 
 
 
Uzupełnienie oferty stanowo kategoria Oświetlenie numeru domu łącząca zarówno specjalne oprawy oświetleniowe na których umieszcza się podświetlane numery posesji, jak i oprawy elewacyjne służące do oświetlenia numerów nie podświetlanych.
 
 
Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem merXu:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894
 

merXu.com to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. merXu jest bezpiecznym środowiskiem biznesowym, łączącym zweryfikowanych kupujących i sprzedających, które umożliwia realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe. Horyzontalna platforma e-commerce skupia przede wszystkim handel towarami niekonsumpcyjnymi z takich kategorii jak chemia, budownictwo, elektrotechnika, instalacje, produkty przemysłowe, BHP, narzędzia dla profesjonalistów. merXu działa obecnie w Polsce, Czechach, na Słowacji, Litwie i w Estonii.

 

Treści powiązane:Komentarze: