Wydarzenia branżowe | Nagrody i wyróżnienia  (2018-04-06)   ES-SYSTEM

Polski produkt wśród najbardziej innowacyjnych nowości prezentowanych na targach L+B 2018

Według rankingu Luxreview, na pozycji 18-tej wśród 20 najbardziej innowacyjnych produktów prezentowanych na targach Light + Building 2018 we Frankfurcie, znalazł się system oświetleniowy WHY polskiej firmy ES-SYSTEM. Jest to najbardziej prestiżowy i najchętniej czytany ranking innowacji oświetleniowych na świecie. Wyróżnienie to potwierdza pozycję ES-SYSTEM na rynku oświetleniowym, zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa.

 


Nasz nowy system WHY został wyróżniony za innowacyjność jako jeden z 20 najbardziej nowatorskich produktów spośród 2600 firm zaprezentowanych na targach Light + Building. System WHY jest przykładem kierunku rozwoju, jaki sobie założyliśmy w zakresie łączenia designu i technologii. Jest również zwiastunem rozwiązań, jakich nasi klienci mogą spodziewać się w przyszłości od firmy ES-SYSTEM – Waldemar Pilch, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju biznesu, ES-SYSTEM S.A.

System WHY to oprawa zwieszana, przeznaczona do użytku wewnętrznego. Produkty z tej rodziny mogą świecić w różnych konfiguracjach, a zamontowane w ich ścianach bocznych wydajne źródło LED z dynamiczną zmianą koloru, pozwala oświetlić różnymi barwami poszczególne strefy lub piętra. Oprawa WHY nie powoduje efektu olśnienia, co znacznie zwiększa komfort pracy, dlatego jest idealnym  rozwiązaniem do oświetlania pomieszczeń biurowych. Delikatny kształt oprawy zbudowanej z profilu aluminiowego sprawia, że pasuje ona zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz.
 
Źródło: ES-SYSTEM

Treści powiązane:Komentarze:

Advertisement