Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2020-07-30)   LUXIONA

Grupa Luxiona podsumowała dobre wyniki w Europie Środkowej, pomimo kryzysu

W dniach 14-15 lipca 2020 r. Grupa Luxiona – producent profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych między innymi dla sektora biznesowego, handlu detalicznego, biurowego i służby zdrowia, przeprowadziła w Warszawie swój zjazd pod hasłem Kongres Europy Środkowej.

 


Spotkaniu przewodniczyli Jorge Arteaga (CEO) i Filip Cias (CFO) z Luxiona Group. Ze względów bezpieczeństwa i biorąc pod uwagę okoliczności, reszta zespołu miała okazję uczestniczyć w rozmowie za pośrednictwem transmisji internetowej. Udział zdalny w spotkaniu wziął także Alfredo Bru, partner i założyciel Sherpa Capital, głównego inwestora firmy.
 
Przedstawiono strukturę przedsiębiorstwa oraz nowe schematy z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin, które będą kierować przyszłością firmy. Pokazano również jej potencjał wzrostu, co oznacza ustanowienie fundamentów, które konsolidują i wysoko pozycjonują grupę Luxiona na całym świecie z wielką perspektywą na przyszłość.
 
 
O Grupie Lulxiona
Grupa Luxiona jest jednym ze światowych liderów w produkcji i sprzedaży kompleksowych rozwiązań oświetleniowych, skupiającym prestiżowe marki, takie jak Troll, Metalarte, Sagelux i Josfel. Z ponad 90-letnią historią, czterema fabrykami i własnymi filiami, grupa jest bezpośrednio obecna w 9 krajach i prowadzi dystrybucję swoich produktów w ponad 100 krajach.


Źródło: LUXIONA

Treści powiązane:Komentarze:


Advertisement