Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2017-03-27)   KRULEN

Firma KRULEN Technika Świetlna udostępniła swoją nową stronę WWW

Firma KRULEN Technika Świetlna uruchomiła swoją nową stronę internetową, w pełni dostosowaną do urządzeń mobilnych. Jest to już 8 zmiana serwisu od 1997 r. Nowa strona to nowoczesna szata graficzna, intuicyjna i funkcjonalna nawigacja, ale przede wszystkim przejrzysta prezentacja oferty.
 
Rozbudowane menu typu hamburger umożliwia szybki dostęp do danych oferowanych opraw oświetleniowych wg działu, jak również miejsca zastosowania. Na stronie głównej dostępne jest także menu boczne, które pozwala na szybkie przejście do głównych działów serwisu, tj.: Produkty, Katalogi, Aktualności oraz Publikacje.
 
 
Oferta opraw oświetleniowych została podzielona na 4 podstawowe działy:
  1. oświetlenie przemysłowe,
  2. oświetlenie architektoniczne,
  3. oświetlenie meblowe,
  4. sterowanie oświetleniem.
 
W każdym dziale oprawy oświetleniowe prezentowane są ze względu na miejsce zastosowania lub ich cechy szczególne. Filtr, który jest dopasowany do każdej grupy produktowej, umożliwia szybki wybór opraw ze względu na podstawowe parametry techniczne, takie jak: stopień ochrony, rodzaj źródła światła, czy też sposób montażu. Oprawy mogą być także wyszukane po nazwie handlowej produktu.
 
W karcie każdego produktu dostępny jest formularz umożliwiający przesłanie zapytania ofertowego bezpośrednio ze strony www. Dodatkowo, szybki kontakt z firmą zapewnia formularz kontaktowy zlokalizowany w stopce strony na każdej podstronie serwisu. Wszelkie dane przesyłane za pomocą dostępnych formularzy są zabezpieczone protokołem SSL.
 
Celem firmy KRULEN jest nie tylko szczegółowa prezentacja oferty oświetlenia, ale także dzielenie się wiedzą ekspercką z zakresu techniki świetlnej i profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych. Dlatego też rozbudowany został dział Publikacje, w którym prezentowane będą opracowania poruszające zagadnienia z zakresu techniki świetlnej oraz specjalnych zastosowań opraw oświetleniowych, a także artykuły prasowe i referaty naukowe.

 
Źródło: KRULEN

Treści powiązane:Komentarze: