Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie domowe | źródła światła  (2019-10-10)   SIGNIFY

Świetlne pomysły Signify: Philips Hue Filament i nie tylko

Podczas specjalnego wydarzenia na targach IFA firma Signify zaprezentowała linię nowych inteligentnych LED-ów i akcesoriów marki Philips Hue, w tym bańki filamentowe oraz inteligentne wtyczki i przyciski, które pomogą wprowadzić zintegrowane oświetlenie do każdego domu.

 
Zależy nam na tym, aby inteligentne oświetlenie sieciowe stało się bardziej dostępne. Chcemy zaoferować klientom większy wybór, jeśli chodzi o łączność, kontrolę, nastrojowość i estetykę lamp. Z dumą wprowadzamy szereg nowych, zaktualizowanych produktów, w tym wtyczkę i przycisk Philips Hue Smart, oraz zmodernizowaną mobilną lampę Philips Hue Go z obsługą Bluetooth, a także naszą pierwszą filamentową bańkę LED - Philips Hue Filament – mówi Jasper Vervoort, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Produktem w Dziale Systemów i Opraw Oświetleniowych dla Domu w Signify.


Źródło światła filamentowe: inteligentne i estetyczne
 
Nowa kolekcja inteligentnych bursztynowych LED-ów filamentowych marki Philips Hue pozwala połączyć wygodę inteligentnego oświetlenia z pięknem popularnej żarówki w stylu Edisona. Dostępne w trzech rozmiarach (dostępność zależy od regionu), Philips Hue Filament zapewniają tę samą kontrolę, funkcjonalność i nastrojowość, co inne produkty systemu Philips Hue, ale z bardziej stylowym wzornictwem.
 

 
Smart akcesoria do inteligentnego domu
 
Dwa nowe inteligentne akcesoria umożliwiają łączenie i kontrolowanie domowego systemu oświetlenia w niespotykany dotąd sposób. Wtyczka Philips Hue Smart pozwala podłączyć dowolną lampę – nawet taką, w której nie ma inteligentnego źródła światła – do systemu Philips Hue.
 

Phillips Hue Smart to mały i dyskretny przycisk z magnetyczną podstawą, pozwalający sterować inteligentnym oświetleniem za pomocą jednego dotknięcia oraz dostosować je do potrzeb użytkownika.
 
 
Nowa, ulepszona lampa Hue Go i źródła światła GU10 i E14
 
Nowa wersja inteligentnej przenośnej lampy Philips Hue Go oferuje użytkownikom więcej kontroli dzięki obsłudze Bluetooth i wystarczającej na dłużej baterii. Zaktualizowany model Hue Go pozwala zabrać inteligentną przenośną lampę w dowolne miejsce i sterować nią za pomocą bezpłatnej aplikacji Hue Bluetooth.
 

Reflektorowe oprawy natynkowe Fugato i Argenta oraz wpuszczane oprawy Philips Hue White and Color Ambience Centura są nowoczesnym akcentem do każdego pokoju. Nowe źródła światła White and Color Ambience z trzonkiem GU10 pozwalają uzyskać kolorowe światło z nowych lub istniejących opraw natynkowych i wpuszczanych. Źródła światła w kształcie świecy z gwintem E14 są teraz dostępne w kolorze białym, zapewniając jeszcze większy wybór w zakresie inteligentnego oświetlenia.
 

 
Rozszerzona linia Adore do oświetlenia łazienki
 
Rozbudowana linia opraw łazienkowych Philips Hue Adore oferuje większy wybór, pomagając stworzyć idealne oświetlenie łazienki. Nowy zestaw startowy z reflektorami wpuszczanymi oraz duża i mała wersja smukłej, poziomej lampy do oświetlania lustra sprzedawane będą w komplecie z funkcjonalnym regulatorem przyciemniania Philips Hue Dimmer. Pozwalają dobrać światło do każdej pory dnia z wykorzystaniem aż czterech efektów oświetleniowych.

Komentarze: