Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2024-07-05)   SIGNIFY

Signify i zespół Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team nawiązują współpracę

Firma Signify ogłosiła rozpoczęcie współpracy z zespołem Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team. Dzięki wspólnej pasji do technologicznych innowacji i zrównoważonego rozwoju współpraca ta pozwoli zespołowi zrealizować wizję stania się jednym z najbardziej zrównoważonych zawodowych zespołów sportowych na świecie.

 
 

Eric Rondolat, dyrektor generalny Signify, powiedział:
– Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z zespołem Mercedes-AMG PETRONAS F1, którego ambicją jest odgrywać rolę lidera zarówno na torze, jak i poza nim. Naszą wspólną pasją jest odpowiedzialna innowacyjność, która umożliwia dokonywanie postępu w sferach, w których działamy, i nie tylko. Nasze wspólne zaangażowanie na rzecz odpowiedzialnego działania pozwoli nam rozwinąć przełomowe technologie, które pozwolą nam osiągać jeszcze lepsze rezultaty z korzyścią dla ludzi i naszej planety.
 
– Cieszymy się, że możemy pomóc zespołowi Mercedes-AMG PETRONAS F1 zrealizować jego cel, zapewniając mu skoncentrowane na ludzkich potrzebach innowacyjne systemy oświetleniowe, które mogą wesprzeć wyniki zespołu. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie i umożliwić kibicom przeżycie niezapomnianych wyścigowych emocji, zarówno na żywo, jak i podczas śledzenia rozgrywek w ich domach. Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg naszej współpracy, która już teraz przynosi pierwsze efekty.

 

Toto Wolff, szef i dyrektor generalny zespołu Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, skomentował:
Innowacyjność i osiąganie najlepszych wyników to podstawa wszystkiego, co robimy. Jesteśmy także świadomi szerszej społecznej odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, dlatego też zrównoważony rozwój jest częścią wszystkich naszych działań. Współpraca z Signify to ekscytujący krok, który pomoże nam dokonać postępów w obu tych obszarach. Światowej klasy technologia oświetleniowa Signify już teraz wykorzystywana jest podczas nocnych wyścigów, a pionierskie zaangażowanie firmy na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatycznym to dla nas prawdziwa inspiracja. Z radością oczekujemy dalszej współpracy, aby osiągnąć synergię na tym polu i stać się jednym z najbardziej zrównoważonych zespołów sportowych na świecie. Wierzymy również, że najlepsze rezultaty osiąga się dzięki dobremu środowisku pracy. Technologia oświetleniowa i innowacje Signify zapewnią optymalne warunki dla członków naszego zespołu, a jednocześnie chcemy przekonać się, jak można jeszcze lepiej wykorzystać potencjał naszej współpracy.

 

Richard Sanders, dyrektor ds. handlowych zespołu Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team, dodał:
Jesteśmy szczęśliwi, że możemy powitać Signify w gronie naszych partnerów. Już teraz mamy zaszczyt współpracować z najbardziej innowacyjnymi firmami na świecie. Dlatego właśnie włączenie Signify, kolejnego światowego lidera, do naszego ekosystemu partnerów to fantastyczna sprawa. Cieszymy się, że możemy współpracować z Signify poprzez wykorzystanie oferowanych przez firmę innowacyjnych technologii, a także poprzez jej zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że stworzymy partnerstwo, które będzie miało ogromny wpływ na świat i pozostawi po sobie realne zmiany.

 
Firma Signify i zespół Mercedes-AMG PETRONAS F1 głęboko angażują się w odpowiedzialną innowacyjność opartą na wspólnej wierze w to, że wyników nie można osiągać dowolnym kosztem, i że zrównoważony rozwój nie musi oznaczać gorszych rezultatów. Partnerzy stale angażują się w dokonywanie zmian w swoich dziedzinach, a odpowiedzialna innowacyjność pozwala im działać jeszcze skuteczniej, umożliwiając osiąganie najlepszych efektów w zrównoważony sposób.
 

Odpowiedzialność za środowisko

Signify jest liderem w zakresie transformacji i ograniczania śladu węglowego w sektorze oświetleniowym. W ostatnim czasie firma ogłosiła plan klimatyczny „2040 Climate Transition Plan”, którego celem jest osiągnięcie zerowych emisji netto do roku 2040. Od 2019 r. firma ograniczyła emisje gazów cieplarnianych w całym łańcuchu wartości o 50% i wspiera działania na rzecz efektywności energetycznej i przyspieszenia wykorzystania alternatywnych źródeł energii. Wraz z nawiązaniem współpracy z zespołem Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team firma Signify pragnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc zespołowi stworzyć jego własny plan przeciwdziałania zmianom klimatu.
 

Dobre środowisko pracy i najlepsze wyniki sportowe

Aby osiągnąć sukces w Formule 1, każdy członek zespołu musi dawać z siebie wszystko w każdej chwili. Innowacje oświetleniowe od Signify pomogą zespołowi stworzyć optymalne warunki dla kierowców, i członków zespołu, tak aby mogli oni widzieć, czuć i działać w najlepszy możliwy sposób. NatureConnect, EyeComfort i inne technologie pozwolą wykorzystać potęgę światła wewnątrz pomieszczeń, umożliwiając lepszą koncentrację dzięki światłu, które nie męczy oczu, wspiera naturalny rytm organizmu i ułatwia przystosowanie się do napiętego planu dnia w różnych miejscach na świecie.

 


Niezapomniane wrażenia

Signify oświetla nocne wyścigi w Singapurze i Las Vegas, gwarantując, że najszybsze widowiska na świecie są idealnie widoczne. Dla tych, którzy nie mogą śledzić wyścigów na żywo, firma oferuje oświetlenie idealnie zsynchronizowane z wydarzeniami na torze, które zwiększa sportowe emocje podczas oglądania telewizji i grania w gry, dzięki czemu kibice mogą cały czas być w centrum akcji.


Źródło: SIGNIFY

Komentarze: