Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie domowe | kuchnia  (2014-08-01)  

GRAZI LED - liniowe oprawy LED z Kanlux


Oferta firmy Kanlux została rozszerzona o cztery nowe modele liniowych opraw typu GRAZI LED. Jest to seria nowoczesnych opraw stanowiąca propozycję oświetlenia funkcjonalnego i jednocześnie dekoracyjnego. Oprawy emitują wysokiej jakości światło, a ich dodatkowym atutem jest kompaktowa forma, która doskonale współgra z nowoczesnymi meblami.

Kompaktowa forma, wysoka trwałość wynosząca 20 tys. godzin i energooszczędność źródeł światła LED to cechy sprawiające, że oprawy GRAZI LED mogą znaleźć szerokie zastosowanie w oświetleniu różnorodnych miejsc w mieszkaniach. Konstrukcja opraw pozwala spinać je ze sobą za pomocą przewodów łączeniowych i w ten sposób tworzyć linie świetlne o potrzebnej długości.

 
 

Poszczególne modele GRAZI LED różnią się obudową, strumieniem światła oraz funkcjonalnością.
GRAZI LED 3W-NW oraz GRAZI LED 5W-NW posiadają przezroczysty klosz, natomiast załączanie opraw i sterowanie nimi odbywa się poprzez dotknięcie obudowy. Oprawy oferują trzystopniową regulację natężenia oświetlenia, a dzięki dodatkowym akcesoriom można łączyć je ze sobą. Pozwala to na dowolną aranżację oświetlanej przestrzeni.

Z kolei modele GRAZI LED 4W-NW oraz GRAZI LED 7W-NW posiadają klosz mleczny. Krótkie naciśnięcie przycisku na obudowie włącza lub wyłącza oprawy. Dłuższe dotknięcie i przytrzymanie przycisku pozwala na płynne sterowanie natężeniem światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość dopasowania mocy oświetlenia do indywidualnych potrzeb Klienta.

GRAZI LED doskonale sprawdzą się pod wiszącymi szafkami kuchennymi, do oświetlania miejscowego blatów. Oprawy mogą także służyć do oświetlenia niewielkich przestrzeni i pomieszczeń domowych takich jak np. garderoby czy schowki.

Cechy produktów
 
  • zasilanie: 220-240 V~; 50/60 Hz
  • IP20
  • współczynnik oddawania barw: Ra≥80
  • brak zawartości rtęci oraz innych szkodliwych substancji

Źródło: Kanlux

 

Komentarze: