Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie domowe | oprawy sufitowe  (2007-11-14)  

Klasyka i nowoczesność - nowe lampy Apollo

Suelo, Volta, Gona i Sora – pod tymi tajemniczymi nazwami kryją się najnowsze serie lamp Apollo Lighting. Ich proste, minimalistyczne wzornictwo będzie znakomitym uzupełnieniem wystroju wnętrz.
 


Odpowiednie dobranie lamp jest bardzo ważne. Chodzi tu nie tylko o właściwe oświetlenie pomieszczenia, ale również uzupełnienie jego wystroju, a także nadanie odpowiedniego nastroju. Wykorzystując nowe propozycje Apollo, wśród których znajdziemy lampy sufitowe, kinkiety ścienne oraz lampy stojące, spełnić można wszystkie te funkcje.
 
Seria Apollo Suelo
Apollo Suelo to seria lamp składająca się z opraw jedno, dwu i trzypunktowych o tradycyjnym mocowaniu oraz dwóch opraw (pojedyncza i podwójna) z giętkim ramieniem, umożliwiającym skierowanie źródła światła w wybranym kierunku (Suelo-1F i Suelo-2F).
Klosz lampy, wykonany z mrożonego szkła, dostępny jest w kolorze białym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym i czerwonym. Ramię lampy wykonane jest metalu w kolorze chromu satynowego. Jako źródło światła w Apollo Suelo stosuje się w żarówkę halogenową GU10, która jest dołączona w komplecie.

 
Seria Apollo Gona
Nowa seria opraw wyróżnia się ciekawym wykończeniem - podstawa opraw wykonana jest z elementów chromowanych łączonych z elementami w kolorze chromu satynowego, a klosz ze szkła w kolorze białego alabastru. Na serię skalda 5 lamp. Gona współpracuje z żarówkami tradycyjnymi (trzonek E14).

 
Seria Apollo Volta
Apollo Volta to seria lamp o nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Lampy posiadają szeroką chromowaną postawę i klosze w kolorze mlecznego szkła. Seria Volta współpracuje z żarówką halogenową G9, dołączoną do produktów w zestawie.

 
Lampa Apollo Sora
Apollo Sora to stojące lampy podłogowe o klasycznym kształcie. Model Sora Duo posiada drugi, boczny klosz, którego strumień światła można dowolnie ustawiać dzięki giętkiemu ramieniu. Lampa Sora wyposażona jest wygodny włącznik nożny, zaś Sora Duo w włącznik umieszczony na przewodzie w pobliżu drugiego źródła światła. Klosze lamp wykonane są z mlecznego szkła.


Źródło: materiały firmowe


Komentarze: