Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie domowe | oprawy podłogowe  (2008-09-01)  

Meble i światło z BlikArte

Nowością na rynku oświetleniowym jest, oferowana przez firmę BlikArte, gamę obiektów świetlnych Moree, spełniających funkcje opraw oświetleniowych, mebli i dzieł sztuki o niezwykłym designie. Produkty te znakomicie nadają się zarówno do modnych klubów i barów, jak i domów prywatnych, wnętrz i ogrodów.
 
Wśród tych rzadko spotykanych produktów znaleźć można:
 
 świecące stoły LOUNGE: w wersji przeznaczonej do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków, z możliwością użycia źródeł światła w różnych kolorach i funkcją ściemniania, pozwalająca uzyskać określony nastrój,

 świecące stoły LOUNGE LED PRO: dzięki użyciu źródeł ledowych, możecie Państwo wybierać ustawienie koloru według w asnych upodobań lub wybrać jedną z trzech zaprogramowanych sekwencji zmian kolorów, za pomocą pilota. LOUNGE LED PRO ACCU to wersja stołu, zasilana baterią ( do 25 godzin), pozwalająca na większą swobodę jego ustawienia.
 


 świecący stół LOUNGE MINI: znakomity zarówno jako stolik nocny w sypialni, jak i  ozdobny stolik-lampa do salonu, z możliwością użycia źródeł światła w różnych kolorach. Można go zindywidualizować dzięki przesłonom w dwóch stylach: retro i klasycznym.

 obiekt świetlny LOUNGE VARIATION: do zastosowania podłogowego i naściennego, wewnątrz i na zewnątrz budynków, dostępny również w wersji ledowej.

 świecące siedzisko CUBE LED: szeroka gama kolorów do wyboru dzięki zastosowaniu techniki ledowej za pomocą pilota, wersja CUBE LED PRO ACCU zamiast kabla zasilana jest baterią( do 25 h), co pozwala na większą swobodę użytkowania. W wersji do użytku zewnętrznego CUBE LED ACCU OUTDOOR bateria pozwala na użytkowanie przez 6 godzin, a dzięki pilotowi możecie Państwo dowolnie zmieniać sekwencje świetlne. Produkt ten może zostać zindywidualizowany- na Państwa życzenie możemy umieścić na nim logo lub dowolną grafikę.

Źródło:materialy firmowe

Komentarze: