Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie domowe | oprawy zewnętrzne  (2008-06-23)  

Nowości w Galerii Dizajnu

Poza oprawami wewnętrznymi Galeria Dizajnu posiada w swojej ofercie również oświetlenie zewnętrzne. Są to włoskie lampy o dużym współczynniku zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi.
 


I-DEA
Podstawa abażura oraz oprawa kabla są już połączone, tworząc wodoszczelną jednostkę, do której może być w łatwy sposób zamontowana żarówka. Natomiast cała lampa może być zamontowana na specjalnie wyżłobionym słupku, wykonanym z tłoczonego aluminium z grafitowym, odpornym na promieniowanie UV wykończeniem.
 
 
STRIKE
Dzięki nowej lampie STRIKE każdy ogród transformowany jest w scenariusz, gdzie światło gra i kreuje nowy olśniewający efekt. Bardzo szeroki zakres akcesoriów pozwala na instalację lampy STRIKE na bardzo wiele sposobów: na ścianie, na ziemi, na kołku, na ramieniu; może być instalowane w ogrodach, na oknach wystawowych, a za pomocą specjalnego, samo-blokującego się pasa - nawet na drzewie. STRIKE jest wyposażany w nisko napięciowe żarówki dichroiczne lub w żarówki Metal-Halogenowe typu PAR 30 oraz typu AR111.
 

Źródło: materiały firmowe

Komentarze: