Wydarzenia branżowe | Wydarzenia  (2021-03-31)   Artykuł sponsorowany merXu

Sprzęt elektroinstalacyjny z Timex-Elektro na platformie merXu

Jedną z licznych firm, które podjęły aktywne działania handlowe na internetowej platformie handlowej merXu jest polski producent sprzętu elektroinstalacyjnego – firma Timex-Elektro Sp. z o.o. Sp.k. ze Szczecinka.
 
Timex-Elektro to polska firma działająca od 1983 r. Jest ona jednym z największych polskich producentów i dystrybutorów oferującym głównie osprzęt elektroinstalacyjny – serie wyłączników i gniazd podtynkowych i natynkowych (IP20 i IP44), wtyczki, rozgałęźniki i przedłużacze, listwy podblatowe, puszki  i listwy zaciskowe oraz wentylatory. Wysoka jakość i niezawodność produktów firmy zapewniana jest dzięki nowoczesnej i innowacyjnej technologii produkcji, najlepszym surowcom, a także wieloletniemu doświadczeniu w produkcji popartemu własnymi patentami. Produkty Timex-Elektro posiadają wszelkie certyfikaty i deklaracje zgodności. Ich głównymi odbiorcami są hurtownie sprzętu elektrycznego oraz sklepy budowlane na terenie całego kraju, Europy, Eurazji i Afryki Północnej.

 
Podjęliśmy współpracę z merXu ponieważ widzimy jak dynamicznie rozwija się e-commerce w sektorze B2B. MerXu zapewnia nam dostęp do nowych, potencjalnych klientów nie tylko w Polsce, ale również na rynkach międzynarodowych. To bardzo obiecujący projekt wsparty ogromnym doświadczeniem osób, które go realizują – mówi Wojciech Pyszkowski Dyrektor Zarządzający firmy Timex.


Dziś chcemy zwrócić Państwa uwagę na dwa produkty Timex-Elektro, który warto kupić w dobrej cenie właśnie na platformie handlowej merXu.


Wyłącznik 2-klawiszowy, 2-obwodowy z podświetleniem z ramką - czarny

Cena netto podstawowa:   10,13 zł
Minimalna wielkość zamówienia:   1 szt.
 
Dostawca:   Timex-Elektro Sp. z o.o. Sp. K.
Kraj wysyłki:   Polska
Wysyłka do:   Czechy, Estonia, Litwa, Polska, Słowacja
Czas wysyłki:   3 dni Gniazdo abonenckie "RTV" satelitarne, z ramką - beż

Cena netto:   30,10 zł
Minimalna wielkość zamówienia:   1 szt.
 
Dostawca:   Timex-Elektro Sp. z o.o. Sp. K.
Kraj wysyłki:   Polska
Wysyłka do:   Czechy, Estonia, Litwa, Polska, Słowacja
Czas wysyłki:   3 dni
 


 
 

 

Treści powiązane:Komentarze: