Artykuły

Oświetlenie domu Oświetlenie biura Oświetlenie przemysłowe Efektywność energetyczna

Oświetlenie domowe | pokój dzienny  (2015-06-25)   LUMINOSFERA

Dwie inspirujące polskie marki Gie El i Berry Lights w showroomie Luminosfera

Największy w Polsce showroom z oświetleniem Luminosfera wzbogacił swoją ofertę o dwie inspirujące polskike marki: Gie El i Berry Lights.
 
Gie El
Gie El to współczesna marka ukierunkowana na tworzenie mebli, oświetlenia i dodatków do wyposażania wnętrz. Oferuje proste, oryginalne i ponadczasowe produkty oraz dobrze skrojony design. Łączy nowoczesne trendy wyposażenia wnętrz i zakorzenione w tradycji rzemiosło. Inspiracje czerpie z natury, otaczającego świata i piękna prostych, codziennych rzeczy.
Oświetlenie Gie El wytwarzane jest przez najlepszych polskich rzemieślników. Zdecydowana większość projektów wykonywana jest ręcznie.

  Berry Lights
Oświetlenie Berry Lights to ręcznie wytwarzane lampy z dmuchanego szkła. Każdy szklany element wykonano z należytą precyzją. Projekt unikatowy, stworzony w Polsce. Zastosowane kolory dają przyjemne, ciepłe światło, podkreślają klasyczny charakter, ale również na zasadzie kontrastu, nowoczesną aranżację wnętrza.
Lampy Berry Lights to swoista biżuteria domu, którą tworzy połączenie kilku przepięknych elementów. Pomiędzy kolejnymi szklanymi cząstkami zastosowano aluminiowe przekładki, w postaci misternych odlewów. Berry Lights to małe dzieła sztuki, które możesz zaprosić do swojego wnętrza.

 
Luminosfera jest showroomem oświetleniowym  prezentującym bardzo szeroka oferta – od klasycznych kryształowych żyrandoli, przez ikony europejskiego designu lat 50-tych i 60-tych, po tegoroczne nowości, polski design i oświetlenie architektoniczne.
 
 
Źródło: Luminosfera

Komentarze: